Tehotenstvo i napriek menštruácii

5. jún 2023

Takže, smejem sa sama sebe.
Napíšem celú story.
Pred týždňom som ,normálne mala menzes, moje cykly sú dlhé, tento 40 dňový. S mužom sa nechránime (dieťa by sme prijali), ale ani sa do mňa neurobil (aktívne sa nesnažíme, dali sme si pauzu).
Už ma nejakú dobu pobolieva na ľavej strane, myslela som, že cysla a že to odíde s menzesom, ale bolesti pretrvávajú a včera boli také mierne všade až som si normálne vsugerovala či to nie sú tehotenské bolesti a vlastne neviem čo mi to napadlo, spravila som si večer posledný paličkový test čo som mala doma (mamatest citlivosť 10). A v živote som si nemyslela, že budem loviť duchov, ale je tam 😀
Takže asi nepoškvrnené počatie 🤣

hipuska
5. jún 2023

A čo je na tom také smiešne?

autor
5. jún 2023

Že som to absolútne nečakala, neviem ani v ktorom by som mohla byť týždni, keďže menštruáciu som mala pred týždňom a tú predtým ešte v strede apríla, neviem nič 🤣 v šoku som trochu, samozrejme som sa potešila, ale šok ,,ako je to možné" pretrváva 🤣

nika11103
5. jún 2023

Vieš čo je nepoškvrnene počatie ? …. Mali ste sex . Je jedno či sa “urobil do teba” alebo nie . Už to nemôžeš nazývať neposkrvnene , ak vôbec nastalo , počatie . Ja len tak . A držím palce nech to dopadne tak ako chcete 🙂

majamat
5. jún 2023

otestuj sa rano, ak je to duch, moze to byt len duchujuci test. este nemusis byt tehu. ista je len jasna druha ciarka.
neviem co to ronia za testy, ale kazdu chvilu su tu prispevky s duchujucimi testami.

jaskolka
5. jún 2023

Tak pokiaľ je to duch, absolútne ešte nemusí ísť ani o tehotenstvo.
A čo aa týka "neposkvrneneho" počatia 🙈🙈😆😆ano, je to vtipné, ako to nazývas, ale vy ste mali sex. Čomu sa čudujes, keby si skutočne bola tehotná? Ako k tomu došlo?
Normálne..
Nemusel sa "urobiť dnu" ale spermie už sú aj v predejakulacnej tekutine, čiže kľudne si aj z takého sexu mohla otehotnieť úplne prirodzeným spôsobom

bejbs123
5. jún 2023

Aj ta cysta vie spravit ducha na teste,takze to moze a nemusi byt tehotenstvo

pabla99
5. jún 2023

Ak si si robila mamatest ten fialový, tak nechcem ti brať ilúzie ale tie zacali tiež akosi “duchovať”. Bolo tu už o tom veľa diskusii že akých silných duchov mali a tehotné v skutočnosti neboli. Myslím si že tehotná nebudeš. Mala si menštruáciu…

maryetta
5. jún 2023

Niektore testy robia falosny vysledok.
Niekedy zase aj cysta ukaze ako pozitivny vysledok.
A keby aj-tym ze styk mate nechraneny. Vies ze staci jedna spermia na to aby si tehotna bola. A ta moze “vyplavat” pocas styku nie az pri vyvrcholeni muza…

daniela2202
5. jún 2023

@nika11103 👍👍👍

2006_1211
5. jún 2023

Ja som mala menzes prvý mesiac ked som bola tehotná takže som to zistila až na druhý mesiac ze som tehotná a nemusel sa do teba spraviť. Stačila kvapka vášne (to sa samo uvolňuje z penisu při sexe a podobne a môžu sa v nej nachádzať spermie)

avakona
5. jún 2023

Vždy keď čítam podobný príspevok, tak si hovorím, ako strašne chyba sexuálna výchova na školách. Pozn. Pre autorku: duch a dokonca ani dve čiarky sa automaticky nerovná tehotenstvu.

gabika0825
5. jún 2023

Na niečo ako duch by som sa nespoliehala. Pockala by som do ďalšej ms a ak by meškala tak vtedy by som urobila test. Popripade chod ku svojmu Gyn

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre