Tehotenstvo bez príznakov

18. feb 2024

Ahojte, mala ste niektorá tehotenstvo úplne bez príznakov? Momentálne mi 11 dní mešká MS a pred asi 2.5týždňami som mala úplne svetlé ružové špinenie len raz dva krát keď som sa utrela..čo teda toto som nikdy nemala.Som rok po pôrode takže tehotná som už bola a nemala som nejaké extra príznaky ale prsia som mala ako gule na prasknutie čo teraz nemám.MS mávam pravidelnú od kedy sa mi vrátila po pôrode🤔Som len viac unavená ale to som často takže neviem či má toto nejakú váhu.
Momentálne sme na dovolenke a v jedinej lekárni ktorú som tu našla nemali test takže preto si ho momentálne spraviť nemôžem ale o 3 dni ideme domov a idem na to😬Dúfam teda že bude negatívny😂

deti95060810
18. feb 2024

môže byť aj bez príznakov... mala som takže viem o čom to je.

zuzuliennka1
18. feb 2024

ja som bola uplne bez priznakov, jediny "priznak" bola vynechana ms.. a potom neskor prisla unava, to som bola v nejakom 3 mesiaci tusim, ale zaciatky nic

petra92
18. feb 2024

Dve z troch tehotenstiev som mala bez akéhokoľvek príznaku 😁

domcavesel
19. feb 2024

Ja som v 6tt a nemám tiež žiadne príznaky

autor
19. feb 2024

No zbohom😅ani prsia vás neboleli? Lebo ja som v prvom tehotenstve tiež nemala nejaké extra príznaky ale teda prsia ma boleli celé tehotenstvo..pred tehotenstvom ma vždy bolievali aj pred MS ale po tom ako sa mi vrátila ms po pôrode tak ma nebolievajú..tak teraz rozmýšľam že keby som bola náhodou tehotná čo keby ma tiež neboleli😅len skoro vsetky ženy aj také čo nemali príznaky žiadne tak toto mali

domcavesel
19. feb 2024

Prsia ma boleli asi len prvé 4 týždne, potom prestali a teraz sem tam, niektorý deň áno, iný zas nebolia 🙂

liviiiiii
20. feb 2024

Jasne že môže byt😃 ja som v 32tyzdni a teda do dnes som žiadny príznak nedostala 😃 akurat som jak súdok

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre