Tehotenský test so slabou čiarkou.

juliana197
1. aug 2019

Ahojte baby, viem, možno je to čudné sa pýtať, ale keďže som zatiaľ bezdetná a nemám s testami veľké skúsenosti a veľmi by sme chceli bábätko, tak neviem, či si to len namýšľam, alebo naozaj je tento test pozitívny? áno, druhá čiarka je slabá, ale predsa, je tam. Ďakujem za každú radu. Som 13 DPO.

fialka1318
1. aug 2019

@juliana197 ano si tehotna ak je tam akakolvek ciarka tak si tehotna a v tejto uz mas dost farbiva..takze uz len pretestuj o dva dni ci tmavne a sup zavolat gynekologovi 🙂 tu uz nemusis ani duch ani kanaliky hladat proste je tam normalna ciarka 😉 drzim prsteky a nech sa dari 😉

mimka91
1. aug 2019

@juliana197 ahoj ano je tam slaba druha ciarka. Sprav test o par dni a uvidis, ci bude ciarka silniet. Budem drzat palceky, aby to tak bolo 🙂 ak by sa stratila mohlo ist o biochemice tehu...ale mysli na to, ze tam to malinke je 🙂

juliana197
autor
1. aug 2019

@fialka1318 @mimka91 ďakujem baby, kiežby to tak naozaj bolo a čakala by som babo🙂 Robila som si test cca pred 3 týždnami, kedy som tiež mala nádej, žeby to mohlo výjsť a nebol tam ani náznak čiarky, preto ma to teraz potešilo, ked som ju tam uvidela, hoci len slabučku 🙂 no uvidíme, či sa podarilo.

via88
1. aug 2019

@juliana197 to sa viac uz podarit asi nwmohlo

veronikaszabova
1. aug 2019

@juliana197 pred 3t? Kedy si mala poslednu MS?

juliana197
autor
1. aug 2019

@veronikaszabova No skúšala som to práve pred poslednou MS, lebo mi meškala 5 dni, čo mi nezvykne nikdy, tak som si myslela, že som tehotná, ale test bol negatívny a po tých 5 dňoch prišla.

orta
1. aug 2019

@juliana197 rozhodne si tehu, keby nie je negat, otestuj sa o dva dni bude silna ta ciarka, to uz ale ani toto nie je duch a uz len zavolaj a potvrdia ti tehu a zase meskajuca ms nie vzdy znamena tehotenstvo a tak isto aj to ze ms je neznamena ze nemozes byt tehu 🙂

ja197
1. aug 2019

@juliana197 počkaj, teraz trochu nechápem, nejako mi čísla nesedia...pred 3 týždňami si robila test a prišla ms, dnes si 13dpo, takže si mala ovulku 7-8dc ? Či som to len zle pochopila? Kedy presne bola posledná ms ?

juliana197
autor
1. aug 2019

@ja197 áno pozerám, že som to zle vypočítala, mám v tom už sama chaos :D takže pozerám do kalendárika, test som si robila behom prvého júlového týždňa, 8.7 prišla MS, ovulka bola 22.7, čiže som vlastne 10 dni DPO.

juliana197
autor
1. aug 2019

Ďalšiu MS by som mala mať teraz v pondelok 5.8. Tak som zvedavá, či teda príde. Len som chcela počuť názor, či som jediná, čo si myslí, že je ten test pozitívny 🙂

veronikaszabova
1. aug 2019

@juliana197 tak logicky --- // tehotenstvo

vierka112
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nika3136
6. aug 2019

@vierka112
Jedna čiarka úplne hrubá bude vždy.
A druhá, keď sa ukazuje, tak je to pozitívne.
Pretestuj sa ešte raz. Kúp si testy od GS, sú tam 2 za 3€, na prvý ranný moč najlepšie

vierka112
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
juliana197
autor
7. aug 2019

Môj test robený spred 2 dní 🙂 Myslím, že čiaročka zosilnela 🙂

66kvetinka66
5. máj 2022

Ahojte, vidíte tam prosím niečo? Som 33 DC a 11 DPO. Podľa Googla mám všetky príznaky tehotenstva. Ale test pravdepodobne negativny. Alebo? Menštruáciu nemám. Väčšinou dĺžka cyklu trvá cca 29-33 dní. Milovali sme sa aj pred, aj počas aj po ovulácii... Mám 33 rokov. Snažíme sa už 4 mesiace o naše prvé bábätko a veľmi si prajeme, aby sa to podarilo. Ďakujem za názor.

mimka91
6. máj 2022

@66kvetinka66 ja tam vidim slabunku ciarku. O 3 -4 dni si test sprav znovu, aby si vedela ci tu stupa hcg a ciarka silnie. Drzim palce.

anazuz20
26. júl 2022

Ahojte z manželom sa snažíme vyše 2rokov o druhé bábo no zatiaľ ani stopy náznaku po tehu,mám za sebou 2x mikro potrat,chodím na gyn na KO vajíčok,budúci mesiac idem okolo 14.8 tak som zvedavá že aký bude ďalší postup. Mám nepravidelný cyklus toto je najhoršie pre mňa aspoň 😏boli sme z manželom na Orave ,užili si ju ale mala som tam bolesti v podbrušku ako pri ms, svrbenie bradaviek mám aj teraz a stále by som spala :/ jeden test som robila v nedeľu a druhý test som robila v pondelok,je tam aspoň náznak alebo nič ? V skutočnosti je tam mám to 2x potvrdené od manžela že ju tam vidí. Plánujem spraviť ešte jeden test aby som si porovnala.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre