Tehotenský test Sluníčko

misulik1310
17. júl 2023

Ahojte baby prosim mate niektora skusenosti stouto znackou tehu testov ukazuju mi celkom riadnych duchov ze peknenich videt volnym okom ale ine znacky testov negativne .. preto sa chcem spytat ci to robia tieto testy pravidelne

mimuska328
17. júl 2023

@misulik1310 mne pokiaľ som bola tehotná ukázal cca 10dpo čiarku a keď som nebola tehotná tak bol snehobiely.. on má veľmi veľa farbivá čiže môže ukázať skôr ako iné testy.. aké si si ešte robila?

misulik1310
autor
17. júl 2023

@mimuska328 vies co pepino ale to som necakala ze mi ukaze ten mi pri trhu ukazal vzdy az posledny ..gs mamatest a este jeden ten neviem ako sa vola .. bola som dnes aj u dr nic nevidela na sone len mam vraj sliznicu 14mm

misulik1310
autor
17. júl 2023

@mimuska328 a pamatam si ze som si uz tuto znacku testu kupila a nebolo tam nic a teraz 2 testy som robila z trjto znacky a na oboch je tam ciarka slaba

mimuska328
17. júl 2023

@misulik1310 ale vyšlo ti teda viac značiek pozitívnych ak dobre rozumiem? To bolo ešte asi skoro niečo vidieť a nevzala ti krv ?

misulik1310
autor
17. júl 2023

@mimuska328 nie iba tento slnieco test vysiel pozit. Zajtra idem na krv

sunshine_18
25. júl 2023

Toto su otrasne testy , spravili mi uplne silne ciarky a ostatne testy boli negativne ..

misulik1310
autor
8. aug 2023

@sunshine_18 no podobneva trhu som nebola

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre