Tehotenský test Slniečko

majkzemkova
12. dec 2023

Ahoj baby, mam dilemu. Stalo sa Vam to pri tomto teste? Rano test slniecko takto, ostatne testy nic.

nevenka
12. dec 2023

Je to len prebaleny Mammatest, ktpry vraj casto duchuje. Ale moze byt, ze zachytol aj skor, zavisi, kolko DPO si...

bluecapybara
12. dec 2023

Sprav si iný za dva týždne a budeš vedieť 🤷🏻

katusik222
12. dec 2023

@majkzemkova no je to tam ☺️ Myslím si, že postupne to ukážu aj ďalšie testy ;) Blahoželám ❤️

majkzemkova
autor
12. dec 2023

@nevenka som 10DPO

majkzemkova
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zanzilady
12. dec 2023

Ahoj, vyzerá byt trochu mokrejsi 🙂 ja som si ho robila presne dnes. Ten prvý je zjavne premočený tiež (boo ale ponorený asi rovnako ako v píšu v návode) a čiarka je silnjesia, druhý je robený po pár minútach a čiarka je slabučká. Ja síce viem že tehu nie som, som po potrate a sledujem kedy bude test negatívny. Myslím že premočený test viac zvýrazní tu čiarku keď si tehotná 🙂 za mna teda na 10 dpo čiarka je a myslím že je to pozitívne, už len pockst 🙂 držím veľmi palce

majkzemkova
autor
12. dec 2023

@zanzilady ja som ho schvalne fotila hned ako som ho namocila, presne podla navodu. Potom je foto aj po minutke. Neviem co si mam o tom mysliet, kedze ine testy su negativne.

zanzilady
12. dec 2023

@majkzemkova a daj foto aj uschnuteho 🙂 ja som bola s týmto testom spokojná, sj keď ako prvý som si robila pepino na 11dpo a tiež už bola slabučká čiarka

majkzemkova
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sejbipi
12. dec 2023

Nepríde mi to moc dôveryhodný test

zanzilady
12. dec 2023

@majkzemkova aha, to som si nevšimla, podľa mna je tam ta čiarka 🙂 skús urobiť test aj zajtra alebo vo štvrtok 🙂 ale podľa mna je to pozitívny test

natusqa123
12. dec 2023

@majkzemkova gratulujem 💋

marika1023
2. mar 2024

Boli ste tehotná mne to tak isto ukazuje

marika1023
2. mar 2024

@majkzemkova boli ste tehotná

macicka111
24. júl 2024

Mne dnes takto

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre