Tehotenský test - slabá druhá čiarka

bezmena18
11. sep 2022

Ahojte zienky pisem sem lebo potrebujem poradit kamaratka zostala tehotna a spominala mi ze ako to zitila a tak to bolo minulu sobotu pondelok to bolo len take spinenie a mala som bolestj v podbrusku nedalo mi to urobila som si test stredu stvrtok nic tak si hovrim takto to bolo piatok este dnes a ked nic kaslem nato test som si spravila lebze ja som nan zabudla a pozrela som si ho az v sobotu a co nevidim duch druha ciarka slabulinka ked sa lepsie prizriem tak tam je uz som to pozerala asi sto krat a furt hu vidim sobotu som si urobila hned vecer a nič tak uz tomu nechapem... a dalsie testy doma uz ani nemam 😮‍💨 dakujem za kazdu odpoved neviem co si mam o tom nysliet

gubcikova
11. sep 2022

. , su kde?
Trochu som sa stratila kto,čo? Kamarátka či ty?
Test sa odrátava do pár minút,nie do pár dní.

bezmena18
autor
11. sep 2022

@gubcikova ja viem moja chyba ze som ho zabudla v piatok skontrolovat ale aj tak zatial co sa testujem este sa mi nestalo ze na pepine duch aj ked som si pozerala v minulosti aj starsie testy

kitycat
11. sep 2022

1) pouzuvaj interpunkciu a odstavce
2) test, ktoreho vyslefok odcitas na druhy den nie je platny
3) len preto, ze kamaratka mala potitivny test minulu sobotu, tak to neznamena, ze ty mas pozitivny v tuto sobotu/nedelu

petamich
11. sep 2022

test treba odcitavat podla navodu - mozes byt tehotna a nemusis, ciarka po casovom limite moze byt sposobena aj vplyvom okolia, sprav si dalsi zajtra a budes mudrejsia

lucia851
11. sep 2022

@bezmena18 tehotná určite nie si

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre