Tehotenský test Lekáreň PLUS

21. apr 2021

Ahojte, aku mate skusenost s tymto testom? ani neviem kde by mala byť čiarka, ked bol test mokry bola tam pekna ružova čiarka ale do 3 min zmizla a vyzera teraz takto.. neviete mi sem hodiť pozit. fotku tohto testu? dakujem

mirka3211
21. apr 2021

Toto bolo 10.DPO... a mne sa zda, ze vidim ducha na tom tvojom, chcelo by to mozno trosku viac svetla pri foteni

autor
21. apr 2021

@mirka3211 dakujem krásne, no neviem, moc nechapem, kedze kym bol mokry bola tam krasna čiarka ružova, a tearz to zaschlo takto.. ani neviem ci tam uz nieco vobec vidim

rachel36a
21. apr 2021

Up!ne cisty negativny test

adminka11
21. apr 2021

Ja vidim negativny, este sa mi to nestalo, skusila si si robit aj iny? Mamatest je dobry na zaciatkoch tehu

autor
21. apr 2021

@adminka11 čistá nechapacka, tak na 3 minuty mi prestalo biť srdce a potom to krasne vybledlo :D

adminka11
21. apr 2021

Ja som pochopila, myslela som ze teraz na fotke vidim negativny, lebo pani komentovala zze vidi ducha, ale moze byt ze test bol pozitivny a mohol vyblednut, v pribalovych letacikoch je pisane ze po kolkych minutach uz nemate odratavat vysledok

autor
21. apr 2021

@adminka11 no nič, tak cakam dalej 🙂 tento test ani neberiem do uvahy

autor
21. apr 2021

čistá nechápačka nebolo myslené ako urážka na teba, ale ako slangový výraz inak myslené "nechápem". len aby neprišlo k nedorozumeniu 🙂

mirka3211
21. apr 2021

To faaaakt nikto nevidite?

rachel36a
21. apr 2021

@mirka3211 nie, lebo tam nic nie je iba kanalik preto ze to bolo mokre

mirka3211
21. apr 2021

Vies co, dala som si tu namahu, ze som bola pohladat moj test, ktory mas aj hore na foto odfoteny v limite a po uschnuti vyzera takto... a kanalik to nie je... tak drzim palce 💪 za mna ale odporucam mamatest, na tom som mala najlepsie viditeľné, ako sama mozes vidiet

summersunny94
21. apr 2021

Ja tiež vidím držím palčeky aby silnela ☺️

tessa2299
21. apr 2021

Aj ja vidim, uuplne slabucko 🙂

hennyinnsbruck
21. apr 2021

Dačo sa tam črtá dnes si nerobila?

autor
21. apr 2021

baby dalujem za podporu.. spravila som si este jeden mamatest ale neviem ci mi uz drbká alebo nie ale daco tam vidim, mozno len moje psychozi tam vidim 🤣

89kiki
21. apr 2021

Kocky ten isty priblem mam aj ja.Cca po pol hodke mi test vysiel takto. teraz nwm ci je alebo nieje pozit.

mirka3211
21. apr 2021

Neboj, zajtra z ranneho ti ta kolajnica z mamatestu aj oci vykole 😅 potom sem pridaj, strasne som zvedava... vidim tam aj teraz, ale ozaj veeeeeelmi slabunku ruzovu smuhu v mieste ciarky

mirka3211
21. apr 2021

@89kiki ako myslis po polhodke? Predtym tam bolo co? Lebo ja vidim regulernu testovaciu ale slabsiu kontrolnu... co to je za test?

89kiki
21. apr 2021

@mirka3211 tak najprv nic neukazovalo a ked to zacalo schnut vyslo toto.Test je baby top test palickovy

89kiki
21. apr 2021

@mirka3211 podla teba co ukazuje?som z toho mimo.1x som mala tento test a tak to aj dopalo ach.

mirka3211
21. apr 2021

@89kiki ja som s babytop bola spokojna (je aj na tej foto hore, co som pridavala ako prvu)... nie je premoceny ten test? Skus spraviť este jeden... kazdy test ma len urcity cas, dokedy mozes odcitavat vysledok, trebars po 10 min uz sa nema odcitavat... ale baby top aj mne robil to, ze som musela dve tri minutky pockat, kym sa "vycisti" a pekne ukaze a to som mala uz riadne palicky a aj tak som musela cakat, kym sa riadne vyfarbil... ale to je par minutiek...
Vyskusaj druhy urobit a namacaj len po rysku, nie viac a tiez len tak dlho ako je v navode napisane

89kiki
21. apr 2021

@mirka3211 skusila som druhy a pockala len 2-3minutky a vysli dve ciarocky (svietili 😂) dakujem ti pekne 🙂 asi prvy bol chybny test

mirka3211
21. apr 2021

@89kiki suuuuuper, tesim sa s tebou, nech vsetko dobre dopadne 😃 a teda sa snad vidime v decembrovkach este, ci?

89kiki
21. apr 2021

@mirka3211 je aj taka skupina? 🙈 ak ano,samozrejme sa tam vidime 😊 este som trochu z toho v soku ❤️

89kiki
21. apr 2021

@mirka3211 a dakujeeem 😊😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre