Tehotenský test je slabý

26. dec 2023

Ahojte.. prosim Vas, je to podla vas na zlej alebo dobrej ceste? ms mi meska 3 deň, prvy pozitivny test mi vysiel na 11 dpo (na foto tazko vidiet ciarku) odvtedy trocha zosilnel ale kolajnice to nie su. robila som si aj digitalny ktory mi vysiel pozitivny.bola ste takto niektoraa dopadlo to dobre? som po MA takze som dost uzkostliva. dakujem.

lucuass
26. dec 2023

Ešte trošku počkaj , otestuj sa za 2 dni

zuzanockamt
26. dec 2023

Ja si myslím, že to stúpa pomaly, na 16.DPO by to malo byť silnejšie. Testuj ďalej a uvidíš.

pehavcek
26. dec 2023

Mne meskal styri dni a mala som slabulinku ciarku.A vsetko bolo v poriadku.Ovulaciu som posunutu nemala.Skus o dva tri dni. Tiez mi prve zle dopadlo ale pri druhom som si povedala, ze ak to ma zle dopadnut nic s tym nespravim.A ak dobre tak nie je dobre stresovat.Drzim palce

ankare
26. dec 2023

Držíme palce!

autor
26. dec 2023

ďakujem baby...uvidime, je to na prírode. malo by sa po 2 dnoch dnoch testovat v rovnaky cas a s rivnakym testom a ked si porovnam 14 dpo o 11:00 a dnesny o 13:00 tak tam vidim rozdiel. ale slabe cele.. pri prvom tehu som.v den MS mala kolajnice ale to prave dopadlo zle.

biglovemom
26. dec 2023

Vies co zalezi aj na teste.
Ja ked testovala jak salena mala som 2 znacky testov.
Jedna znacka silnela pomaly ,zatial co na druhej boli kolaje!
Takze este to neni stratene😊testuj dalej a drzim palce

sofia1979
26. dec 2023

To nemusí nič znamenať ja som tiež mala koľajnice a dopadlo to zle čiže skús o dva dni drzim prsty

autor
26. dec 2023

@biglovemom dr.max testymi uz aj tak dosli tak som presla na rapiclear. urobila som si aj ten dnes o jednej aby som zajtra mala s cim porovnat.pride mi silnejsi ako dr.max ale tiez ziadna slava na 16 dpo.😔

biglovemom
26. dec 2023

Kym nemas bolesti a nekrvacas neries. Mozno si 15dpo alebo 14dpo alebo je proste farbivo nie silne.

autor
26. dec 2023

@biglovemom nemam bolesti ani nekrvacam.. nuz nic ine nezostava len cakať..

monsterablue
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sunshine_18
26. dec 2023

Pozri ak sa len uhniezdilo 10dpo tak jasne ze su tie ciarky slabsie ako ked sa najekej uhniezdi na 6dpo plus kazdej stupa to hcg inak .. drzim palce, dolezite je ze stupa

mandymoore123
11. jan 2024

Ahoj,ako to prosím dopadlo ? 🙏

autor
11. jan 2024

@mandymoore123 ahoj, pomaly to silnelo a kolajnice boli az cca 20 dpo. ale vsetko je ok, momentalne v 7 tt dnes potvrdena aj akcia srdiečka

pehavcek
11. jan 2024

Gratulujem 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre