Tehotenský test - je pozitívny alebo si to iba namýšľam?

bea1992
8. sep 2019

Dobrý večer!po🙂 Je tento tehotenský test pozitívny (duch na teste) alebo si to len namýšľam? MS som mala od 16.08. do 22.08. (cyklus mám pravidelný - 27 dní, ovuláciu som mala na 14DC - od osemnástich mám ovulačné špinenie a bolesti takže presne viem, kedy ju mám). S manželom sme sa "snažili" počas plodných dní, hneď na začiatku a pár hodín pred ovuláciou. Asi tak tri dni po styku ma začalo boliet v podbrušku, a 7DPO som si robila tento test. Dnes som 10DPO, stále ma bolí a pichá v podbrušku a mám citlivé prsia na dotyk. Hlavne bradavky... Ani sa ich nemôžem dotknúť. MS mám dostať až vo štvrtok. Má význam si ešte robiť test pred očakávanou MS alebo až potom?

pininka1
8. sep 2019

Ja žiaľ nevidím nič,možno treba lepšie odfotiť, resp.robit si až ráno.

veronikaszabova
8. sep 2019

@bea1992 negativny

barus26
8. sep 2019

@bea1992 pokial tam ty vidíš čiarku tak keď si test urobia teraz mala by byt oveľa silnejšia

migifie
8. sep 2019

Hm,skus počkať,kym ti nebude meškať 3-4 dni a sprav si ho rano ( hoci keby si mala byt tehotná,tak ti to úkaze aj o polnoci 🙂 ) vtedy uz budeš mat dostatcne vysoké hodnoty hormonu 😉

0ria0
9. sep 2019

tento testík je negatívny ale nezúfaj, možno si si ho len príliš skoro spravila. držím palčeky 🙂

22reka22
16. sep 2019

Ahojte chcela by som sa poradiť . Horny obrazok bol vysledok po 3 minutach ale zmenil sa na dolný za taku hodinku, a neviem čo to má zbanenať teraz. Pozitivny alebo negativny? Ďakujem za pomoc

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre