Tehotenský test Dr.Max

17. mar 2024

Dobrý deň , 7.3 som mala ovuláciu a 21.3 mám dostať mršku. Doma mám test 25tkovy digitálny . Je skoro ho napr dnes skúsiť ?

evka_21
17. mar 2024

Podľa mňa je ešte skoro a na 25tkovy dupľom 🤷🏼‍♀️ už keď tak skôr ten 10tkovy... A za ďalšie najlepšie je to robiť z ranného moču 🙈

autor
17. mar 2024

@evka_21 som 10DPO a uz dokážu zaznamenať tehotenstvo aj 25 tkove . ☹️ moj bol negatívny

sofia1979
17. mar 2024

Ešte by som skúsila v deň mm alebo deň pred

autor
17. mar 2024

@sofia1979 ďakujem 🥲

evka_21
17. mar 2024

Ale stale je to skoro na test a potom sa zbytočne sklameš.. to že bola ovulácia 7.3. neznamená že sa aj v ten deň vajičko oplodní, možno až na druhý deň (a ta ovulka bola aj potvrdená testom? Či len predpokladaná cez aplikáciu?)
Chcela som ti v dobrom poradiť keď si sa pýtala.. je to zavčasu na testovanie.. už keď tak skus v utorok radšej testnuť znovu ale hlavne ráno.
Veľa šťastia! 🙂

autor
17. mar 2024

@evka_21 ďakujem za odpoved . Podľa aplikácie mala byt ovulacia 7.3. Ešte deň predtým som začala mať ciry výtok a strašne ma bolelo podbruško a jeden vaječník . Mala som aj spinenie . Takže toto trvalo 6.3 a ešte 7.3 som mala stále pichanie a tlaky v podbrusku . Výtok ako bielok a vlastne 8.3 úplná zmena , všetko prešlo ako zázrakom a mala som kľud 🙂 aj nad tým som uvažovala ze mohlo prebehnúť ovulacia až v piatok keďže mi uplne uľavilo od príznakov . Nerobila som si ovulacny test všetky som minula testovala som od 5dc ako sialena a keď mi vychádzali negatívne tak som bola sklamaná ze mám anovulacny cyklus . A naraz som začala mať príšerne bodave bolesti presne 6.3 cca 14 deň cyklu . Mám cyklus 25-28 dni

sofia1979
23. mar 2024

Dnes už buď vieš výsledok, alebo prišla mm

autor
23. mar 2024

@sofia1979 prišla 🤧🤧🤧

sofia1979
23. mar 2024

Tak neboj zase vždy je ďalší mesiac 👍

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre