Tehotensky test - aký je podľa vás výsledok?

4. sep 2022

Ahojte, co poviete. Test pepino, poobedny moc. MS ma prist v tychto dnoch (nepravidelny cyklus)

anjelicek26
4. sep 2022

Ja vidim len rozpity test :( Sprav si inu znacku (tieto duchuju casto) a rano hlavne...

autor
4. sep 2022

@anjelicek26 dobre, tiez citam v kazdej diskusii ze nejaky problem s tymto testom. Iny vsak nemam tak som skusila

miskamicha
4. sep 2022

Sprav znacku livsane. Ale podla mna je pozit. 🙂 tak dufam ze sa zadarilo.

matusa_153
4. sep 2022

Takýto istý test som mala aj ja, tiež bolo slabo vidno čiarku a tiež z poobedneho mocu a další deň ráno iný test a negatívny

autor
4. sep 2022

@matusa_153 a kolko ti vtedy meskalo? Ja podla kalendara som mala dostat ms vcera alebo zajtra, utorok, stredu

autor
4. sep 2022

@miskamicha dakujem, skusim. Kamoska mi doniesla nejaky top test z dmky. Tak skusim rano otestovat.

matusa_153
4. sep 2022

Ja mám pcos a dlhé cykly ale skúšala som okolo 32dc pepino a tam jemná ciarka bola a na druhý deň ráno iný test zas nič a keď som V ten deň skúsila znovu pepino poobede tak zas jemná ciarka 😅

autor
4. sep 2022

@matusa_153 ja moc nesledujem spolahlivost testov ale vidim ze tu na MK kazdy nadava na ten pepino.

zuzanockamt
4. sep 2022

Pozitívny. Tieto testy mi vždy ukázali pravdivý výsledok.

matusa_153
4. sep 2022

Čo som dneska čítala tak každá písala že ukazuje pravdivo a vraj dokonca skorej ako iná značka. Ale za mna duchuje no neviem či mám robiť test o pár dni alebo čo 😂 zas v starších témach píšu aj že duchuje a tehotné neboli a mali druhu slabú čiarku

matusa_153
4. sep 2022

Ja som mala takto

miskamicha
5. sep 2022

Tak ako?

matusa_153
5. sep 2022

@miskamicha tak ja som si test ešte nerobila nemám kúpený 😅 dnes kupim zajtra skúsim spraviť. A ty?

miskamicha
5. sep 2022

@matusa_153 ja som v 21tt 🤣s dvojickami a este to spracuvavam🙈 ak sa narodia zive zdrave tak s teatovanim som skoncila. Doma mam este malu dcerku

matusa_153
5. sep 2022

@miskamicha jaj takto 😂 tak to gratulujem. Ja by som bola šťastná aj keby sú to dvojičky. Jasne musí to byt náročnejšie mať dve naraz ale lepšie ako žiadne 😃 držím palce nech potiahnete co najdlhšie v brušku

miskamicha
5. sep 2022

@matusa_153 dakujem pekne. Tesim sa ale o to vacsi sok pretoze pred rokom a pol v CAR povedane ze bez IVF asi neotehotniem..a ze ani IVF nemusi pomoct. Drzim palce aj ja nech sa zadari co najskor!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre