Tehotenský test a tehotenské príznaky

sons
16. apr 2012

Zdravím kočeny. Mám otázočku. I napriek tomu, že mám už jedno tehotenstvo a pôrod za sebou vynárajú sa mi nové a nové otázky. V januáry tohto roku som bola na laparoskopii. Odstraňovali mi vajcovod a doktor povedal, že otehotnieť v prvých troch mesiacoch je najviac pravdepodobné. Druhé bábo riešime cez Helios. Aby som to nemala jednoduché, tak mam prblém s dozrievaním vajíčok atď. tým vás nebudem zaťažovať. Tento mesiac by som mala isť na insemináciu no a ešte som si hovorila, že by bola sranda, keby sa mi podarilo otehotnieť ešte tesne pred tým. Menzes mi mešká 4 dni. Predpokladám, že k oplodneniu mohlo dôjsť neskôr ako okolo 15 dňa cyklu, pretože menštruáciu mám 31 dňovú, takže chápem, že tehotenský test dve čiarky ešte nemusí ukázať. Dajme tomu, že som tehotná a tehotenský test ešte neukázal pozitívny výsledok, možu sa v tomto štádiu už prejavovať tehotenské príznaky ako napr. zvýšená únava, záha, náznaky nechuti do určitých jedál, proste klasika?

juranka
17. apr 2012

@sons ja som nemala ziadne priznaky 2 mes. co som otehotnela 🙂 🙂 je to podla mna individualne. niektore babenky su viac citlive 😉

hoogy
17. apr 2012

@sons pri synovi mi nebolo vobec nic. ani som nevedela ze som tehotna kym to test nepotvrdil. teraz som si robila test asi dva tyzdne po meskani.ale ani som nemusela lebo uz tyzden mi bolo neskutocne zle.mala som vsetky priznaky.takze mozes mat a nemusis

saska1911
18. apr 2012

@sons ahoj,prepac,že neodpoviem na Tvoju otázku,ale chcela by som sa opýtat nieco bližsie na to zlé dozrievanie vajíčok...Mám tiež po 2 potratoch a ked mi robil gynekolog krvné testy na hormony zistil,že má podozrenie na polycysticke vaječníky.....teda anovuláciu....lenže ja som mu oponovala s tým,že keby som nemala ovulku tak predtým neotehotniem...a tak mi v 10 den cyklu sledoval vajicka....10 den som tam mala 20 mm vajko a 13 den sme pozorovali ci teda prasklo....a prasklo zhruba len na polovičku...malo 14,5 mm....za 2 tyzdne mi bude testy opakovat ci som teda tú ovuláciu mala alebo co sa deje....Nemožes mi prosím o tom tvojom probléme napísat viac....dakujem....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre