Tehotenský test a meškajúca MS - čo si o tom myslíte?

kikaaa444
17. jún 2019

Ahojte na začiatok poprosím žiadne priblble koméntare ani urážajúce poznámky . Typu že čo za hlúpa otázka . Nepytam sa či som tehotná na to je tu doktor . No kým sa to nazoaj dozviem tak rada by som chcela len nejaké usmernenie z vašej strany a vašich skúsenosti .Takže včera mi mala prísť ms a dnes som sa teda rozhodla spraviť si test keďže posledné ( neúspešne ) tehotenstvo mi ukázalo už 5 dni pred MS. No a teraz prvý deň meškania a nič . Myslite že sa to môže ešte zmeniť ? Test som robila teraz večer lebo fakt to bolo spontánne 😀Viem že predtým som mala už pred ms pozitívny test teraz ani náznak ..preto tomu moc neverím aj keď stále môže byt skoro .. no čo myslite ukázal by už aspoň duch ? Moc negooglim skúsenosti s testovaním nemám nakoľko netestujem ako zmyslov zbavená tak sa normálne pýtam ake máte vy skúsenosti ;) ďakujem

sonicka96
17. jún 2019

@kikaaa444 test sa robí ráno aby bol čo najpresnejší. Možno sa vajíčko neuhniezdilo,preto to najprv mohlo ukázať ll a potom iba l 🙂

kikaaa444
autor
17. jún 2019

@sonicka96 ale mne neukázalo 2🙂 dve mi ukázali v predošlom tehotenstve ešte 5 dni pred MS. Teraz hovorím o “ ďalšom tehotenstve “ kde ani v prvý meškajúci deň nemám dve čiarky pritom v predošlom tehotenstve som mala dve už pred MS preto sa pýtam či to môže byt tak že každé tehotenstvo je iné a jednoducho ten hcg hormón stúpa pomalšie

hennyinnsbruck
17. jún 2019

Máš rovnako dlhý cyklus ako vtedy? Vieš koľko dpo si? 😊

sonicka96
17. jún 2019

@kikaaa444 ahaaa pardón to som potom nepochopila moja chýba, ospravedlňujem sa. Tak si si možno spravila rýchlo test a tiež do toho tieň nočný moč... skús ráno spraviť.

kikaaa444
autor
17. jún 2019

@hennyinnsbruck tak naposledy som bola tehotná pár mesiacov dozadu no bola z toho anembryomola . Cize aj MS sa zmenila odvtedy som mala dve a teraz by mala prist tretia . Cyklus mám 29 dňový a vôbec netuším , ja takéto veci neriešim že ovulacia dpo a neviem čo 😀 veď to by som sa zbláznila nechávam tomu voľný priebeh jedine čo si sledujem tak je deň kedy mi ma prísť ms ostatne údaje netuším

alexandra2468
17. jún 2019

@kikaaa444 este nestracaj nadej. Ja som mala v den ocakavanej menstruacie takeho ducha, ze aj ked sa potvrdilo tehotenstvo, moj muz doteraz nevidi na tom teste nic. Ani nikdy nevidel :D peknu ciarku mi ukazalo az po tyzdni meskania

kikaaa444
autor
17. jún 2019

@alexandra2468 ešte som si povedala že počkám určite kým bude meškať aspoň 5 dni a ako som isla večer do potravín tak mi preplo hovorím si že naposledy už pred ms bolo vidno že určite teraz ukáže taká som si bola istá 😀 no ty si mala aspoň ducha ja ani nič

hennyinnsbruck
17. jún 2019

@kikaaa444 ah ok tak môže byt ze sa ti ustaluje cyklus keď to má byť tretia ms..môže byť ovulacia posunuta a test ukáže neskôr //. Držím palce aby nesprisla...

kikaaa444
autor
17. jún 2019

@hennyinnsbruck nemyslím si lebo keď som bola na kontrole u dr po vyčistení a potom následne mesiac na to kolo cyste tak som vtedy mala aj ovulaciu a presne ako aj moja aplikácia ukazovala :/ .. cize ak to sedelo aj tento mesiac .. tak som mala ovulaciu 2.6. ... ale ďakujem

hennyinnsbruck
17. jún 2019

@kikaaa444 tak potom fajn... Tak držím palce aby boli //

kikaaa444
autor
17. jún 2019

@hennyinnsbruck cize ako tak rátam tak dajme tomu žeby som mohla byt 14dpo ... a je pravda že som to robila poobede .. no snáď .. ďakujem moc❤️

cailana
17. jún 2019

@kikaaa444 ahoj.mne meškala menštruácia týždeň, testy boli negatívne, a bola som tehotná. Ukázalo fakt až asi po týždni.Držím palce

999cicka999
17. jún 2019

Ja som vedela že som tehotna iba kvôli doktorke ktora mi robila krvné testy. Menstruacia meskala asi 5 tyzdnov keď to test ukazal

titla
17. jún 2019

Poznam dva pripady, kedy babam v 6tt vychadzali negativne tehotenske testy a tehotenstvo uz potvrdil doktor na zaklade sona. Obe maju zdrave deti a dalsie ich tehotenstva boli uplne ine.
Toto je tak individualna zalezitost...

kikaaa444
autor
17. jún 2019

Oooh baby ďakujem za povzbudenie .. normálne by som to nerieisla ale ako píšem naposledy mi ukázal ten už 5 dni pred ms tak od toho sa odrážam .. keby som prvý krát tehotná tak si poviem že jeden deň meškajúcej ms je ešte nič .. no dúfam že máte pravdu 🙏🏼

christie11
17. jún 2019

Prve tehotenstvo mi ukazal test uz den pred ocakavanou menstruaciou,druhe az na 5 den po.

simic
18. jún 2019

Ja som si googlila vkuse.. Mne ukazal test dokonca az po tyzdni a taki ciarku ze si ju trebalo domysliet az :D a predsa som tehotna

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre