Tehotenský test

9. jún 2024

Ahojte, už sa snažíme s manželom dlho o bábätko
Bohužiaľ som mala 2 biochemické tehotenstva. Mám 4 dni do očakávanej ms.
Včera som si robila test, pretože sa cítim zvláštne. Kŕče v brušku, také veľké prsia som ešte nemala

Prvý tesz vyšiel s duchom, čoho som sa bála, pretože sa bojím tešiť, dnes ale až poobede som si spravila dr max. Test a tam je úplný slabunky duch. Čo si o tom myslíte? (Zajtra idem k lekárke, pretože ak sa potvrdí, mám užívať lieky.. ale je to pre mňa nekonečné).. Fotku pridam do komentára. Môžem sa asponz trochu tešiť?

autor
9. jún 2024

Toto sú fotky testov. Modrý je z dnešného dňa poobede.

ar3m1s
9. jún 2024

Fuha, sprav este zajtra rano. Lebo na prvom sa mi nieco slabulilinke crta ale niesom si ista a na tom fialovom urcite nieco vidiet. Takze rob radsej z ranneho mocu. Drzim silno palce 🙂

pribinak
9. jún 2024

Ráno máš najvyššie HCG, tak ráno ocikaj test.

autor
9. jún 2024

@ar3m1s ja tiež niečo malinké vidím, ale neviem no. Ďakujem za rad, zajtra spravím určite...

ar3m1s
9. jún 2024

Daj potom vediet ze ako prosim ☺️

autor
10. jún 2024

@ar3m1s dnes ráno takto ďalší. Nezdá sa mi, že by nejako veľmi silnela... 😓 (Na druhej foto ten vrchný zo soboty a ten spodný z dneška..)

ar3m1s
10. jún 2024

Malo by to silniet ale na druhej strane este mas 3 dni do ms a ciarka mi zatial pride rovnaka. Cize stale nevies na com si. Zatial to tehotenstvo ber radsej s rezervou :/ ja som si tymto presle uz tri krat a ani mi nenapadlo ze prave mne sa toto tolko krat stane. Zajtra uz moze byt ciarka silnejsia alebo slabsia a uz budes vediet ze sa to nevyvija spravne :/ drzim palce ale este ozaj sa na to este neupni ze si tehotna lebo je to take vselijake

autor
10. jún 2024

@ar3m1s ďakujem. Aj ja sa toho obávam, snáď sa stame zázrak. V každom prípade idem na krv dnes po dohovore s lekárkou.

ar3m1s
10. jún 2024

Drzim palce nech to dobre dopadne :/

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
11. jún 2024

@ar3m1s nakoniec krv mi.nebrali, čaká sa na očakávanú MS. Je to v štvrtok. Takto mi dnes poobede vyšiel test, možno tam malá nádej je...

kitycat
11. jún 2024

Vyzera, ze ano

ar3m1s
11. jún 2024

Ked je to poobede tak podla mna to vyzera super 😊🤞

autor
11. jún 2024

@ar3m1s áno. Z večera v podstate.. je to v božích rukách... 🙏

trojnasobnamama
11. jún 2024

To je určite tehotenstvo.Drzim palce nech všetko pekne pokračuje🙂

autor
11. jún 2024

@trojnasobnamama ďakujem 🙏

autor
11. jún 2024

@trojnasobnamama myslíte, že na digitálny test je ešte skoro?

trojnasobnamama
11. jún 2024

Och to neviem.nikdy som digitalny nepoužila.

autor
11. jún 2024

@trojnasobnamama ďakujem za odpoveď. Už počkám a uvidím čo bude.

ailiba
11. jún 2024

Tak podla mna pekne silnie. Ono nemozes cakat, ze za jeden den budu koľajnice. Drzim palce, vyzera to dobre👍

autor
11. jún 2024

@ailiba máte pravdu.. len ten strach.. už aby MS neprišla a všetko šlo ako má..
😊 Príjemný večer ešte želám

trojnasobnamama
13. jún 2024

Ahoj ako to pokračuje?

ar3m1s
13. jún 2024

Tiez ma to zaujima ☺️

autor
13. jún 2024

@ar3m1s ms mala prísť dnes, ale ešte nič, kŕče mám v brušku ako keby už každú chvíľu prišla... Uvidím.. počkám do pondelka a tak pôjdem k lekárke

autor
15. jún 2024

@ar3m1s
@trojnasobnamama Tak napriek pozitívnemu testu (ale nemám pocit, že silnela) spm začala krvácať 😓 v pondelok tak či tak mám ísť k lekárke. Lebo sa bude sledovať ovulácia a má sa naplánovať styk..
Ďakujem ale za rady...

trojnasobnamama
15. jún 2024

Je mi to ľúto😔,ale verím ,ze sa čoskoro podarí držim palce.

ar3m1s
15. jún 2024

Joj, to ma strasne mrzi :( 😰 verim ze sa vam to raz podari.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre