Tehotenský test

monma
18. máj 2024

Ahojte žienky, je tu niektorá, ktorá mala slabú čiarku na tehotenskom teste na 3 deň meškania MS a bolo všetko v poriadku? Ide o to ze neviem presne kedy som mala ovulácii, ale teda posledný styk som mala 17 dní dozadu. A appku mi vyznačuje, ze mi menzes meska 3 dní. Tak predpokladám ze to tak nejako aj bude. Lenže čiarka na teste je viditeľná ale slabá, nemali by už byť koľajnice? Ešte dojčím tak ci aj to by mohlo skreslovat? Ale mam za, sebou už mimomaternicove tehotenstvo, tak preto mam takú obavu. Ďakujem za každú skúsenosť poprípade aj fotky testov už ked vám meskal MS par dni dakujem. Samozrejme zajtra si urobím rovnaký test ci silnie alebo nie. Ďakujem za každú odpoveď.

kitycat
18. máj 2024

Normalne si zajtra rano urob test. Ci ide o tehotenstvo a ci je to zdrave tehotenstvo ukaze pripadne cas a sono 🙂

medda_beda
18. máj 2024

@monma Na 3/4 deň mi vyšli slabšie čiarky na 5 kolajnice.

jaskolka
18. máj 2024

@monma môj test - asi 4 dní meškania, nepamätám už presne(mohla byť tiež posunutá ovulácia) Tehotenstvo úplne bez problémov, syn bude mať 4 roky

jaskolka
18. máj 2024

No a druhy obrázok, len na porovnanie - o pár dní už bol takýto test

monma
autor
18. máj 2024

@jaskolka umná to je takto

medda_beda
18. máj 2024

@monma 3/4 deň bol môj takýto.
Na prelome 28/29 DC v noci na 29DC ráno.
Na 30 DC už bol silný.
Testuj ďalej.
Moja príbuzná mala takýto pri meškaní, pošlem v ďalšej správe.

medda_beda
18. máj 2024
medda_beda
18. máj 2024

@monma Na 31DC mi vyšiel taký.
Ja som z ranného moču robila len jeden.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre