Tehotenský test

21. jan 2023

Dnes ráno som si urobila test a hľa vykukli na mňa // bez čakania moje srdce začalo byť ruky sa mi triasli a v zapetí na preverenie som urobila ešte jeden z toho istého moču a ten bol úplne biely síce značka bola iná ale tiež desiatkovy , môj infarkt z radosti prestriedali nervy alebo smútok alebo niečo také. Jedine čo sa chcem opýtať je či je možné aby test urobil taký kanalik

lorin29
21. jan 2023

Vyzerá pozitívny aj keď druhý ako hovoríš negat kúp si clear blue co ukazuje tyzdne

aiv
21. jan 2023

Toto nie je kanalik, ale pekna ružová druha čiarka. Pravdepodobne ten druhý test mal iné množstvo farbiva. Odporúčam, ak je to už v čase vynechanej MS použiť digitálny test Clearblue. 😉

saska.j
21. jan 2023

To nie je kanálik ale krásna druhá čiarka.gratulujem

lienka.7
21. jan 2023

Ak ti meska MS, kup si ešte iny test. Naj ten digitálny, ako ti radia kočky.
A testuj z ranného moču.
Ale podla tohoto testu si tehu 😊👍

autor
21. jan 2023

@lorin29
@aiv
@saska.j
Ms mám dostať až za 4 dní čiže na digitálny je podľa mňa este skoro aj keď neverím tomu veľmi ale dali ste mi nádej že to nie je stratené este, myslite že to nemôže byt falošne pozitívny test ?

gabriela2952
21. jan 2023

Skúsila by som aj ten Digitálny, mne ukázal tiež 4 dní pred ms 😊

casillas28
21. jan 2023

Vyzera pozitivne ale treba testovat az ked meska MS.. lebo aj ked je pozitivny tak MS stale moze prist...dufam ze to tvoj pripad ale nie je...pockaj tie 4 dni a potom testuj

saska.j
21. jan 2023

Nemáš ešte jednu diskusiu náhodou?lebo som ti tam komentovala podľa mena sa mi niečo marí 🙂

autor
21. jan 2023

@saska.j momentálne teda za posledný týždeň som neprispela vôbec nič na MK takže asi to nebude moja diskusia

saska.j
21. jan 2023

No neviem ale v jednej diskusii som si s tebou písala 🙂 tiež ohľadne testov

leuska1991
21. jan 2023

Digitálny ti už ukáže ❤️

autor
21. jan 2023

@saska.j neviem vážne ale ja dnes nie určite 😁

saska.j
21. jan 2023

V pohode.🙂

simona1998
21. jan 2023

Tiež som tak mala , jeden pozitívny , druhý negatívny . Tehotná som nebola 🙂 a bola to tiež takáto čiarka

autor
21. jan 2023

@simona1998 aj ja si myslím že skôr chybný test

zuzanockamt
21. jan 2023

@saska.j Ako vieš, že si si písala s ňou, keď to boli anonymné diskusie?

saska.j
21. jan 2023

@zuzanockamt hej už mi to došlo. Ja som myslela že to je normálny nick.nedostatok kofeínu zrána robí svoje😁

veronika966
21. jan 2023

Digitálny test ti to už ukáže 🙂 mne sa clear blue ukázal ako pozitívny tri dni pred menštruáciou 😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre