Tehotenský test

rozalinrosi
7. jan 2023

Ahojte Mamičky, 2.1som dostala svoje dni 3.1 som už nemala. V stredu som si robila test mala som 2 paličky jednu ružovú a jednu tak menej ružovú 4 testy asi som si spravila a mala som 2 paličky skúsila som aj iný test a tiež 2 paličky od včera večera mi ide taká slabšia krv a stále mi pokračuje neviem čo to je, nechápem moc tomu, takto nejak vyzerali moje testy neviem či som pozitívna alebo ako viete mi to niekto vysvetlit?

simona1998
7. jan 2023

@rozalinrosi volala by som gynekológovi.

rozalinrosi
autor
7. jan 2023

@simona1998 cez víkend nepracuje

stellarstar
7. jan 2023

@rozalinrosi tak buď biochemické alebo si tehotná a kvôli uhniezdeniu krvácaš, v pondelok volat dr

rozalinrosi
autor
7. jan 2023

@stellarstar čo je prosím ta biochemické?

zuzi0911
7. jan 2023

Teraz sleduj ci ciarka silnie...ak áno v pondelok volaj dr ak nie ,tak čakaj na ms...
Držím silno palce

stellarstar
7. jan 2023

@rozalinrosi naštuduj na Google 😉

esmeronka
7. jan 2023

Zrejme biochemicke.....buď sa vajíčko zle uhniezdilo alebo je tam niejake važne poškodenie pre ktore by babo neprežilo

stellarstar
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dzulli1980
7. jan 2023

Zrejme sa Ti rozbieha spontánny potrat.

sense
7. jan 2023

Zrejme sa vajicko dobre neudrzalo. Zajdi v pondelok k lekarovi.bzial vela zacinajucich tehotenstiev konci takto

kristinka92
7. jan 2023

biochemické znamená v podstate potrat v úplných začiatkoch- väčšinou kvôli tomu že sa nesprávne uhniezdilo alebo tam bol nejaky iný dôvod. cize už sa zacalo tvorit hcg, ktoré zachytil tehu test. to krvácanie nevieme ake je silne, či máš nejaké kŕče alebo tak podobne. tazko povedat či to je z uhniezfovania alebo embryo odišlo. pravdepodobne ti to ešte nebude tak skoro vedieť povedat ani gynekológ lebo ten s ultrazvukom v maternici dokáže niečo vidieť až od 6tyzdna. z krvi by ti vyslo pozitívne keďže ti vyslo pozitívne aj z mocu. takze mozes pre svoj klud zavolat gyn v pondelok, ale asi ti dajú termín na kontorlu až neskôr, dovtedy sa uvidi čo bude.

kristinka92
7. jan 2023

@rozalinrosi hlavne som ti chcela napísať že teraz skus čo najviac oddychovat a viem že sa zo lahko píše, ale nestresuj a snaž sa relaxovať. držím palce ✊🏼✊🏼

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre