Tehotenský test 10 dní po ovulácii

nela3553
17. aug 2024

Čo myslite?
Včera rano takýto, včera na obed a dnes rano negatívne testy.
Posledná ms 23.7. Veľmi slabá, oproti ostatným predoslym. Pred týždňom spinenie, silnejší výtok, som 10dpo

masandra
17. aug 2024

@nela3553 akej značky sú testy? Všetky boli rovnaké? Aky máš cyklus? Ja by som tomu dala ešte čas.

nela3553
autor
17. aug 2024

@masandra tento konkrétne na foto bol GS mamatest, včera na obed, jeden lepší DR max (dávam foto) druhý takato palička len dr max značka.
Dnes rano clearblue a dr max obyčajný - negatívny

Cyklus mám normálny, pravidelný, až na poslednú ms, ktorú som dostala 23.7. (Mala som dostať 9.7.) takže 2 týždne meškanie

koniarova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bambieblue
17. aug 2024

@koniarova ten druhý obrázok teh.testu nie je tam test je to len obrázok na teste 😅 iba ten mama test prvý ostatné už foto nedala len krabičku testu odfotila

matusa_153
17. aug 2024

Ja som takúto čiarku mala na mamateste večer, a z ranného mocu negatívny

nela3553
autor
17. aug 2024

@bambieblue ano presne tak😅 ja som najprv nepochopila, že pani myslela ten druhý obrázok, ja že Ježiš, aké koľajnice😀veď práveže na prvom teste, je ale nie až taká. Ten z toho 2 obrázku iba krabica kde je bol negatívny

nela3553
autor
17. aug 2024

@matusa_153 takže večer ste mala takúto čiarku a rano ste mali negatívny test? A boli ste tehotná prosim?

koniarova
17. aug 2024

@nela3553 jaaj, ja som to nepochopila. 😂

matusa_153
17. aug 2024

@nela3553 večer pozitívny test a ráno z ranného negatívny tiež mamatest a ďalšie 3 dni z ranného mocu aj iné značky testu negatívne. Takze tehotná niesom. Potom som už testy nerobila a mám pcos takze menzes zatiaľ neprišiel

matusa_153
18. aug 2024

@nela3553 ahoj tak robila si si ešte test? Ja som mala vtedy večer takýto test a ďalšie dni teda negatívne

nela3553
autor
20. aug 2024

@matusa_153 ahoj, robila a boli negatívne. Zajtra mám dostat ms, tak uvidíme. Tebe túto pekne vidno čiarku

matusa_153
21. aug 2024

@nela3553 no tak má mrzí že to bolo u teba rovnako ak u mna. Drzim palce aby to čoskoro vyslo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre