Tehotenské testy TOTO

13. jan 2024

Ahojte mate skúsenosti s testami TOTO ?? Vyšiel mi takýto výsledok, menštruáciu neviem povedať kedy napisledy(beriem antiku bez pauzy, ale mala som aj ATB) je mi jasnw,že tehu môžem byt preto som robila test po viac ako 2tyzdnich od styku. Mam to rátať ako pozitívny výsledok ?- ci ka význam brat ďalej antiku alebo už zbytočne. Ďakujem za odpovede.

jaskolka
13. jan 2024

Skus iný test, mne ti príde skôr ako kanálik, je sivá ta čiarka(aspoň podľa fotky) a je akási polovičná

autor
13. jan 2024

@jaskolka diky, asi skusim. Tiež mi príde taká zvláštna ani tu ani tam.

mia_von_prag
13. jan 2024

Vyzera pozitívne, skus ešte jeden

kitycat
13. jan 2024

Cize ti este nemeska?

autor
13. jan 2024

@kitycat nie resp ja momentálne nemam menštruáciu (beriem antiku pri ktorej neni pauza)

nivea777
13. jan 2024

Aj ja chcem takú antiku,čo to je zač?

stellarstar
13. jan 2024

Testuj o 2 d

autor
13. jan 2024

@nivea777 mam azaliu, začala som brat v čase dojčenia a ešte pokračujem …:ale už som chcela zmeniť, nemyslím že je správne nemať vôbec menštruáciu ….:ale jasne je to pohodlne 😂

kitycat
13. jan 2024

Ja som mala taku bez pauzy ale menstruaciu som. Ornáne mala, ale asi len trojdnovu

autor
13. jan 2024

@kitycat sim myslela de pri takej neni menstruacia …ale u mňa aj dojcenie isto spravili svoje ….syn ma už 2roky ale jeho odstavi bola misia🙈

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre