Tehotenské testy po záruke

14. mar 2023

Dobrý deň sú testy po expiracii spoľahlive ? Našla som ich zopár doma ale sú 6 mesiacov staré. MS mi mešká 3 dni, mám závraty, bolesť podbruška. Robila som si dva tieto testy, obidva boli negatívne. Ms mi bežne nikdy nemeska 🤷‍♀️ máte skúsenosti s takýmito testami ?

pikulinka
14. mar 2023

Nemusi to byt testami, ale tym ze si ich robite prilis skoro 🙂 počkajte este aspon tyzden, ja som tiez tehotna a prvy test som mala negativny…

mijunik
14. mar 2023

Ja čítam, že “tehotné ženy po záruke”… 🤦‍♀️😄❓❓❓

autor
14. mar 2023

@pikulinka ja som si spravila až teraz tri dni po vynechaní Ms pretože bežne mi nemeska. Ja už mám jedného syna, druhý mesiac sa snažíme o druhé bábo ale netestujem presnú ovuláciu

autor
14. mar 2023

@mijunik 😃😃😃

mijunik
14. mar 2023

No, dostala som minulý týždeň recept na okuliare na čítanie, 1 a 1,5 dioptrie plus cylindre, ale teda, že až tak nevyhnutne ich potrebujem, to som netušila… 😄😄

Držím Ti palce, nech sa zadarí. 🍀🍀

bolarazjedna
14. mar 2023

Ja som robila minulý mesiac 2 testy s týždňový odstupom, ktoré mali expiraciu 9/22, 1 a 2 týždne po meškaní, obe negatívne a tehotná nie som.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre