Tehotenské testy Pepino

domika00
20. máj 2024

Ahojte, som tu nova a prišla som si po radu. Aké máte skúsenosti s testami pepino strips a comfort? Po asi šiestich rokoch sa mi stalo že som mala menštruáciu dlhú iba 2 dni, tak som si pre istotu urobila test. Ten malý pepino prúžkovy mi ukázal jemnú druhu čiarku, avšak ten comfort tycinkovy iba jednu. Skúsila som s rovnakými testami na ďalší deň a tentokrát mi malý prúžkovy ukázal o dosť silnejšiu druhú čiarku, no pri comfort stále jedna. Mám to brať že som tehotná alebo je to iba chybný test/balík? 🫣😅 Ďakujem za každú radu.

ar3m1s
20. máj 2024

Akoze vravia zeny ze pepino ukazuju falosne ciarky 😅 ale moja osobna skusenost je ze ked som si robila s pepinom tak mi ukazoval ako prvy duchov alebo take slabsie ciarky ako mas ty a ostatne testy stale nic. A ked uz na nom bola jasna ciarka tak az vtedy som nieco videla aj na dalsich testoch 😅

medda_beda
20. máj 2024

Treba vedieť rozlišovať farby ružová čiarka je pozitívny, sivá je len kanálik a test je negatívny.
V prípade tehotenstva a meškajúcej MS bude čiarka ružová a ukáže ti to hocijaký test.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre