Tehotenské testy - jeden negatívny, druhý pozitívny

libu88
15. aug 2024

Ahojte jeden test vyšiel pozitívne druhý negatívne mali ste ugy niektorá z vás skúsenosť ? Z niečím takým lebo naposledy keď takto vyšiel tak som bola tehotná

libu88
autor
15. aug 2024
libu88
autor
15. aug 2024
ina2405
15. aug 2024

@libu88 zopakovať test o 2 dni, nejaké tiene sú na oboch, ale ten prvý je akoby rozpitý, aj ja som bola kedysi loviteľka duchov, aj sa stalo veľmi skoro, že mi jeden test ukázal ducha a druhý nie. Testy majú rôzne množstvo farbiva, ukazujú každý inak. Držím palce

sonicka107
15. aug 2024

@libu88 ja vidím na oboch čiarku 🙂 skúste ranný moč alebo o pár dní test zopakovať

libu88
autor
15. aug 2024

Zopakujem určite som z toho dosť nervózna nechcem to zatiaľ povedať ani priateľovi

libu88
autor
15. aug 2024

@ina2405 a keď ty tak ukázal bola si v tom ak sa môžem spýtať ?

ina2405
15. aug 2024

@libu88 keď sme sa snažili o bábo a testovala som skoro, ukázali mi už 9-10dpo slabú čiarku. Ale tieto tehotenstvá dobre nedopadli. A keď som to nečakala, testovala som až po meškaní a mala som koľajnice, tak som aj donosila. Tým chcem len povedať, že chápem takéto skoré testovanie, ale je to na psychiku veľmi zle a priebeh tehotenstva to neovplyvní...

ina2405
15. aug 2024

@libu88 priateľ by tam nič nevidel. Muži vidia na teste čiarku už keď im oči vybije. Nič nevravte ešte 🙂

libu88
autor
15. aug 2024

@ina2405 to som mala aj pri prvom tehotenstve 😂 dokym nevidel ultrazvuk a digi test hovoril že nevidí nič

libu88
autor
15. aug 2024

@ina2405 práveže ja som tento mesiac mala menštruáciu len takú čudnú úplne prvý deň troska krvy druhý tiež a už som len splnila

kitycat
15. aug 2024

@libu88 podla profilu si tehotna 😄

libu88
autor
15. aug 2024

@kitycat to čo mám na profile to som len bola tehotná nedopadlo to dobre , bábätku prestalo byt srdiečko v 12 týždni

monci17
15. aug 2024

@libu88 kup si mamatest ten je najlepsi

nina0412
15. aug 2024

@libu88 moje testy dnes 4 dni mi mešká

kitycat
15. aug 2024

@libu88 tak si to aktualizuj nech ti to nepripominam 🙈

ysseba
15. aug 2024

@libu88 Ten prvý test je celý nejaký divný. Po krajoch je to nejaké fľakaté a aj tá kontrolná čiarka je akoby rozpitá. Skôr by som povedala, že to bude chybný test a nebrala by som ho do úvahy. Ale na tom druhom sa čosi rysuje. Skús spraviť zajtra z ranného moču. Držím palce 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre