Tehotenské príznaky. Môžu vymiznúť?

brumka111
8. júl 2011

Ahojte, prosim Vas pekne o radu. Lekar mi potvrdil, ze som pravdepodobne v 3tt, avsak 100% potvrdi az o tyzden.
Doteraz som mala tehotenske priznaky, citlivost prsnikov a obcasne pobolievanie v podbrusku. Dnes v noci som sa zobudila
velmi nervozna a zistila som, ze prsniky uz nemam citlive, iba malicko a pobolievanie v podbrusku zatial necitim.
Moze pocas tehotenstva vymiznut priznaky ?

tul1p
8. júl 2011

podla mojich skusenosti sa priznaky menia pocas celeho tehotenstva. najblizsie ta mozno caka (aj ked nemusi) nevolnost, citlivost na pachy, ktore sa tiez skoncia. ja som do 5 mesiaca niekedy pochybovala, ci som tehotna. brusko rastlo velmi pomaly, zle mi nebyvalo, prve pohyby som citila neskoro. vela stastia prajem!

tinki
8. júl 2011

@brumka111 ahoj, nestresuj sa..ja som tak skoro ani nevedela, že som v tom. niekto má príznaky, niekto nie. Počas celého tehotenstva sa budeš cítiť inak..ešte si len na začiatku, buď v pohode a nesleduj sa..mysli pozitívne 😉

brumka111
autor
8. júl 2011

Dakujem Vam velmi pekne za vase odpovede. Takze , v priebehu tehotenstva sa moze stat, ze tehotenske priznaky zmiznu a nemusi to okamzite znamenat to, ze som potratila ? No trosku som kludnejsia, no a nic ine mi nezostava, len pockat do buduceho tyzdna, co povie lekar. Uz sa neviem dockat...

heln
8. júl 2011

@brumka111 samozrejme, že to nemusí znamenať, že si potratila, aj keď niekoľko žien takto prišlo na to, že potratili (aj ja). ale myslím si, že v 3.tt je skoro aj na príznaky a ja som teraz napríklad necítila nič zvláštne, mala som len väčšie prsia a bola som presvedčená, že nie som tehu. a veru, môže sa to počas tehotenstva dosť meniť. hlavne sa nestresuj. 🙂

estterka
8. júl 2011

ahoj,ja som si orve dva mesiace nevsimla,ze som tehotna,teda som priznak nemala 😉 vobes sa tymto netrap🙂

janulkan
8. júl 2011

@brumka111 pokial nekrvacas, neriesila by som to 🙂 ja som si do 8tt ani nevsimla ze som tehotna (okrem toho ze neprisla MS) a az potom sa objavili nevolnosti 😖 vela stastia prajem 🙂)

brumka111
autor
8. júl 2011

noo dobre teda, ja len, ze mi to je take cudne, ze som si doteraz nemohla ani prisa chytiti a v podbrusku ma dost bolelo..a teraz nist..:-}...no ale dobre, ale pokusim sa nemysliet an to do buduceho tyzdna :-}}

nera123
8. júl 2011

pridám svoju skúsenosť...ja som mala príznaky veľmi silné v období, keď mala prísť mrška...potom trošku ustúpili a tiež som si už všeličo namýšľala..aj prsia ma skoro neboleli...a o týždeň zase začali...prsia aj bruško...ono to nebolí stále...mení sa ti všetko v rôznych fázach, tak sa neboj a hlavne pokoj 🙂

dejka77
8. júl 2011

@brumka111 A ako dlho by si chcela aby ta boleli prsia? 🙂 Bud rada, ze mas uz pokoj. Je to uplne normalne, ze to uz necitis, priznaky sa menia, prichadzaju a odchadzaju, ale samozrejme u kazdeho je to individualne. Mna boleli prsia asi 3 tyzdne a potom to nastastie prestalo. Ale v zivote by ma nenapadlo, ci som nahodou nepotratila. Ani nemysli na taketo hluposti, uzivaj si tehotenstvo a nestresuj. Ja som nestresovala, mala som super porod a teraz mam doma 2 mesacne zdrave dievcatko.

elli333
8. júl 2011

@brumka111 vôbec sa tým netráp,príznaky niektoré dni nie sú a potom sa zas vrátia ešte silnejšie ako boli predtým 🙂 ja to mám tak od začiatku tehu že chvíľu príznaky sú potom zas zmiznú a zase sa vrátia,teraz som v 14tt a napríklad včera ma vôbec neboleli prsia a dnes ich už zas trošku cítim..netreba sa stresovať lebo bábatko to potom cíti 😉 držím palce

brumka111
autor
8. júl 2011

elli333 - hej hej, pravdu mas...musim byt kludna...a uz viem, ze sa nemusim nicoho bat a nebudem ani na take hluposti mysliet..neviem, preco ma take aj napadlo..:-}...ale asi preto, ze sa nam dlho nedarilo a mam aj polycysticke vajecniky, tak v podstate to otehotnenie je akokeby taky zazrak :-}

brumka111
autor
8. júl 2011

dejka77 - 😉

katy2210
18. mar 2016

@brumka111 ahoj, viem ze je to davno, ale ako to potom dopadlo u teba? ked ti vtedy vymizli priznaky? bola si aj tak tehu?? dakujem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre