Tehotenské príznaky

marttinaa
16. jan 2024

Baby posledná MS 26.12 . Minulý týždeň bolesti,takže predpokladám ovulácia ďalšia ms by mala prísť 23.1. Lenže mňa bolia prsia , vaječníky a kríže a mám priesvitný výtok. Na test je podľa mňa ešte skoro. S manželom sa snažíme , máme už jedno dieťa lenže aj to sme počali tak že som nemala ms kôli pcos takže si prvotné nejaké príznaky vôbec nepamätám . Čo si myslíte vy ?

ar3m1s
16. jan 2024

Mne to pride skor ze mas ovulaciu. Co som uz citala tak vela zien ju takto preziva. Aj ja mam v poslednej dobe pocas ovulacie bolestive prsniky a pocitujem krce alebo bolest na vajecnikoch. Ale ktovie. Robila sisi aspon nejake ovulacne testy ze vies ze uz bola? Alebo si mala iba nejake bolesti?

cookie29
16. jan 2024

Prilis zavcasu na tehotenske priznaky...

marttinaa
autor
16. jan 2024

@ar3m1s áno ovulacny test som si robila 6.1 a boli silné čiarky a k tomu som mala veľké bolesti vaječníkov aj v podbrušku ,takze to viem na isto že ovulácia bola minulý víkend

ar3m1s
16. jan 2024

Nuz akoze uz si asi 10 DPO tak mohlo by to byt aj toto ale kym si nespravis test je vsetko len otazne :/ pockaj par dni aspon 2-3 a ked budes tieto bolesti stale pocitovat skus si spravit test

ar3m1s
16. jan 2024

Moje prve priznaky boli od 8 DPO ale vtedy som ich ako priznaky nepovazovala. Vlastne ani teraz som si nie uplne ista ci to bolo z tehotenstva ale mala som od 8 DPO 3 dni silne hnacky a bolesti a krce v bruchu. Hnacky ustupili a bolesti zostali. Zial ked bolesti uz odisli tak odisiel aj plod ale to je uz ine 😅

alex248
16. jan 2024

@marttinaa ja som po dvoch týždňoch vedela že som tehotna od počatia lebo som bola mega unavená,tak nezvyčajné musela som si ľahnúť či som chcela či nie.a test mi vyšiel až v deň očakávanej ms

magimi
16. jan 2024

Bola som 5x tehotná, ale ani raz som nemala ako príznak tehu bolesti v podbrušku, ani krížov...to skôr až ku koncu tehotenstva. Ja mám citlivé a bolestivé prsia práve ten týždeň po ovulacii a výtok pred menzesom.
U mňa sa tehu prejavovalo silnou únavou a migrénou 😀 postupne mi začal môj muž neskutočne smrdieť a pridružili sa nevoľnosti.

marttinaa
autor
16. jan 2024

@magimi
@magimi no ja som v prvom tehu nemala vôbec nič 🤣 ani nevolnosti,ani chute ,ani pachy nič 🤣 len mi rástlo bruško. A keďže som mala pcos tak mi bežné vynechala ms ,poslednú som mala 14.3. a 30 júna mi dr potvrdila tehu 6 týždeň a aj to mi len muž povedal že urob si test lebo podľa mňa si tehotná ,máš iné prsia 🤣 a tak som kúpila,urobila a nechapala tie 2 čiarky 🤣 keďže ms som nemala 3 mesiace a bola som v 6 týždni

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre