Svrbenie kože ako príznak tehotenstva

26. aug 2024

Zdravím,
Budem končiť teraz 5tt a nemám žiadne iné príznaky okrem trosku viac citlivejšich bradaviek (nie ani úplne bolest). Nemám nevolnosti zatiaľ ani žiadne iné príznaky. Len ma hrozne svrbí cele telo. Chrbát, brucho, nohy.. môže to byt súčasť toho ako príznak? Ci mam len alergickú reakciu na niečo. 😄
Vďaka.

hacula1816
26. aug 2024

no s tymto som sa popravde este nestretla :D a nemas aj nejaky vysyp ? keby mas alergicku reakciu tak si myslim ze sa ti spravi na tych miestach aj vysyp.

tanyan
26. aug 2024

Svrbením sa skôr pečeň zvykne hlásiť, nie tehotenstvo. Prípadne ešte nedostatok tekutín sa v niektorých prípadoch prejaví svrbením.

michaela789
26. aug 2024

@tanyan tiež mi napadla pečeň. Kamarátke sa to v tehotenstve prejavilo svrbenim dlaní.

lasona
26. aug 2024

Mňa v tehotenstve strašne svrbeli nohy

luu1122
26. aug 2024

treba si dat spravit pecenove testy, ci to su ok. ja som mala svrbenie tela ale mam potravinove alergie

sofia1979
26. aug 2024

Pečeň

scila
26. aug 2024

Mne robili testy na pečen, mňa hlavne nohy svrbeli. Ale výsledky som mala OK nakoniec to súviselo s alergiou na mlieko.

cukroska
26. aug 2024

Aj mňa svbí často telo v noci, hlavne nohy a tehotná nie som ha ha

tanicka907
28. aug 2024

ahoj ja som to tiez mala, ako vysledok suchej pokozky, zmenila som sprchovy gel na atopicku pokozku 9od la roche), prestalo to...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre