Sú vyrážky príznakom tehu?

jamimaja
17. mar 2015

Chcela by som sa opytat mal niekto takyto priznak na zaciatku tehu?spravili sa niekomu vyrazky na bruchu dekolte ramenach a tvari vyrazky. A svrbeli alebo nie ked ste ich mali

marcelatje
17. mar 2015

@jamimaja ja som mala vyrážky počas každého tehotenstva (najmä dekolt, krk) nič ma nesvrbelo, klasické akné....ako som porodila tak zmizli 🙂

jamimaja
autor
17. mar 2015

@marcelatje a kedy v ktorom tyzdni sa vam asi vytvorili?

marcelatje
17. mar 2015

@jamimaja neviem to presne, ale niekedy hneď na začiatku a zmizli pár dní po pôrode

jamimaja
autor
17. mar 2015

@marcelatje moze to byt este pred menstruaciou cize niekedy v 4 t tehu?

marcelatje
17. mar 2015

@jamimaja to naozaj neviem, mne sa vyrážky objavili až o niečo neskôr takto skoro určite nie, každý organizmus je ale iný závisí od hormónov. A koniec koncov to ani nemusí byť príznak tehotenstva 😅

jamimaja
autor
17. mar 2015

@marcelatje no mne sa spravili uz teraz tak neviem co to zbamena. A ma aj avrbia aj na rukach mam par

marcelatje
17. mar 2015

@jamimaja a si tehotná? To môže byť aj nejaká alergia, nie?

lavinis
17. mar 2015

@jamimaja to ako vážne toto myslíš?

jamimaja
autor
17. mar 2015

@lavinis myslim to vazne lebo tehu velmi byt nechcem a pozorujem na swbw i tie najmenej mozne moznosti priznakov. Okrem toho mam aj ine preto sa putam i na tom ze ci niektore zeny to takto napriklad nemali aby som to mohla vylucit

sibalka21
17. mar 2015

Pokiaľ tehu nechceš byt tak sa máš chrániť. A určite vyrážky nie sú príznakom tehu. To som v živote nepočula ze by podľa tohto baby zisťovali tehotenstvo :D

anjelik2509
17. mar 2015

nie je jednoduchšie urobiť si test? ako špekulovať o vyrážkach?

jamimaja
autor
17. mar 2015

Som 22dc a robila som si test

anjelik2509
17. mar 2015

a bol? 22 deň je myslím málo...

jamimaja
autor
17. mar 2015

nebol

dnp
17. mar 2015

@jamimaja nemyslíš, že príliš stresuješ ? 🙂 vyrážky naozaj nie sú príznakom tehotenstva ... kúp si najcitlivejší test a ten si urob ... mne radili robiť si 10 dní po pohl. styku najskôr ak som bola nedočkavá moc ... ;)

anjelik2509
17. mar 2015

veď to je ešte skoro, ak by si aj bola...treba počkať aspoň do príchodu ms...ja ešte v deň príchodu ms, keď nechodila, som si robila test a bol neg....nič iné ti neostáva, len čakať...

anjelik2509
17. mar 2015

sú inak aj také citlivé testy....že po 5 dňoch od oplodnenia ukážu výsledok....

jamimaja
autor
17. mar 2015

Ja som citala ze 19 dni od pohla styku

anjelik2509
17. mar 2015

ja som našla jeden 7-10 dní po počatí, ďalší 5 dní po počatí 😉

dnp
17. mar 2015

ale kdeže 🙂 ... sú aj také testy ako napísala anjelik .. a testy, ktoré sa dajú robiť aj od pohl. styku .. vysoko citlivé ...

anjelik2509
17. mar 2015

skús kuk na nete, ujo gúgle ti nájde....alebo v lekárni sa popýtať 😉

ruzovykvietok
18. mar 2015

Ja som momentálne tehu a úplne ešte na začiatku (kedy som o tom nevedela) som sa vyhádzala a mala som vyrážky hlavne na dekolte a bruchu a ramenách (také množstvo som nikdy pred tým nemala) a veľmi svrbeli, ale samozrejme, že to vôbec nemusí byť príznak tehotenstva 🙂 treba si počkať

jamimaja
autor
18. mar 2015

@ruzovykvietok a vyzerali take male cervene a vnutri biele

hajajanka
18. mar 2015

@jamimaja u mna boli vyrazky (akne) dovodom na tehu test. Zmizli asi po mesiaci.

jamimaja
autor
18. mar 2015

A vam ukazalo kedy test po tom ako sa vyhadzali

jamimaja
autor
18. mar 2015

A vam ukazalo kedy test po tom ako sa vyhadzali

jamimaja
autor
18. mar 2015

@hajajanka kedy po tom vam ukazal test

hajajanka
18. mar 2015

Asi po tyzdni, ked mi "zaplo" co je dovod 🙂 par dni pred ms.

ruzovykvietok
18. mar 2015

Ja som si robila test až 10 dni po meškaní ms a to mi okamžite nabehla najprv testovacia čiarka až potom kontrolná, tak to bolo jasné

jamimaja
autor
19. mar 2015

@hajajanka a robili sa stale viac. Vi sa spravili a tolko ostalo. Ci zo dna na den bolo viac

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre