Sú toto príznaky tehotenstva?

pocahonntas
26. júl 2012

kedysi som mavala nepravidelnu menstruaciu ale tento rok ju mam uz pravidelnu s odchylkou 1-3 dni....len teraz mi uz 11 dni meska! som neskutocne unavena stale by som spala (aj ked unavena som byvala aj pred tym ale nie takto), zrazu mi je pohodlnejsie lezat na bruchu pritom inokedy to nemam rada, partnerove cigarety mi smrdia o dost viac ako inokedy....prsia mam citlive citim sa nafuknuta mam stale na nieco chut (ale toto patri aj k PMS tak neviem)...test som si robila pred par dnami (bol negativny ale zevraj to bolo prilis skoro)....s partnerom mame prerusovanu metodu uz vyse roka a zatial sa nic nestalo....tak teraz neviem 😎 😕

xlucia
26. júl 2012

@pocahonntas no pochybujem ze by si to uz citila, ono to par dni trva. kym zena zisti ze je tehu, tak to je niekedy uz aj v siestom tyzdni. dost skoro ti je zle, ak by si aj naozaj tehu bola

sisaha
26. júl 2012

@pocahonntas uz davno si mala byt u lekara, ked ti 11 dni meska a bola by si na istom..

gubcikova
26. júl 2012

tak ak by to bolo teda ako to oni rátajú to by si bola tuším v 2tt a to si myslím,že ešte nik tak skoro nezistil

erikasadek
26. júl 2012

@pocahonntas urob si test , alebo navstiv lekara.. ale hlavne prestat zakladat nove temy duplicitne!!!!! 🙄 😉 ci si tehotna, alebo ake to je byt tehotna...

pocahonntas
autor
26. júl 2012

ako kazdy uzivatel chcem vediet nazor na svoje pocity.....nechapem preco vam to vadi

turistka
26. júl 2012

asi preto, ze sa tu takych tem nachadza vela a je uplne zbytocne zakladat duplicitne stale tie iste otazky https://www.modrykonik.sk/forum/som-tehotna/myslite-ze-mozem-byt-tehotna/
@pocahonntas

pocahonntas
autor
26. júl 2012

ja chcem pocut odpoved na moju otazku nie na inu otazku niekoho ineho kto to ma vsetko inak ako ja..

katren
26. júl 2012

@pocahonntas ako kazdy uzivatel mas mat precitane pravidla fora.... 🙄
"Novú tému zakladaj až keď sa presvedčíš, či podobná Diskusia, alebo Otázka už neexistuje. Ak podobnú tému nájdeš, svoj príspevok vlož tam. Ak nenájdeš, vtedy môžeš vytvoriť novú tému."
to je prve pravidlo.....takze sa neurazaj 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre