Sú to tehotenské príznaky?

16. feb 2022

Ahojte.Mali sme s mužom nechránený styk,pred aj po ovulácii.Ovulaciu som si odsledovala ovulacnymi testami.O 5 dní mám dostať menzes.
Objavil sa mi hustý biely mliečny výtok,mám bolesti hlavy, únavu,mierne závraty,žalúdok ako na vode.Obcas jemné kŕče a napäté prsia.
Mali ste niečo podobné a výsledok bolo tehotenstvo,alebo je to iba PMS?
Ďakujem za váš názor a postrehy.

diamond007
16. feb 2022

Nejako veľa príznakov 5dni pred MS.
Ja som mala dva dni zavrate (nie po sebe idúce) ako priznať tehotenstva. Takže príznak to môže byť ale žeby všetky naraz sa mi nezdá.

banderaska29
16. feb 2022

ja som mala jemné popichávanie maternice, napäté prsia a akonáhle som ostala hladná, bolo mi zle, ako som sa najedla bolo to dobré ale nemohla som zjesť veľa.. len také malé porcie.. 🙂 to som už šípila.
keď som bola tehotná, vždy som mala ťahavý priesvitný výtok.

luci_ba
16. feb 2022

Čo som na sebe spozorovala za ten dlhy cas co sme sa snažili som si všimla, že odkedy sme sa snažíli, stale som skúmala a hladala nejaké priznaky. Dovtedy som ani nepostrehla bolave prsia alebo niečo podobne. Kazdopadne, ked som už naozaj bola tehotna, mala som jedine citlivejšie bradavky ako inokedy. Inak stale pocit ako na menzes, čo v podstate pretrvalo cely 1. trimester.
Držím ti palce, test si sprav až ked ti bude meškať aspoň par dní, nech máš istý výsledok

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre