Sú to príznaky tehotenstva?

majlinnka
9. mar 2019

Ahojte. S priateľom sa snažíme cca už 7 mesiacov o bábätko. 01.05 som mala ovuláciu ( lekárka ma sleduje ) a už asi dva dni predtým ma začali bolieť. Ta bolesť sa stále zväčšuje. Na vaječníkoch pociťujem pichanie striedavo raz jeden raz druhý vaječník. Pichne príde bolesť a potom je dobre. Sledovala som si aj bazálna teplotu, ale včera som vynechala lebo sme nespali doma. Dnes 09.03. Som si merala až o 11 lebo vtedy som vstavala a teplota bola 37,5. Mrsku by som mala dostať 13.03. Viete mi poradiť či to môžu byť príznaky že sa zadarilo?

lucka12399
9. mar 2019

@majlinnka mala som nieco podobne a nakoniec som mala //. Pockaj do ms .. a zrob test ..

kikaaa444
9. mar 2019

@majlinnka ja Som si robila test presne 4 dni pred MS a už mi pekne ukázalo 2 čiarky. Síce bola slabšia ale bola ! Žiadny duch ale čiarka 🙂 tak možno ti už aj ukáže niečo

jamimka
9. mar 2019

Ja som po 10tich dnoch po pohlav.styku mala //. Sex sme mali v den ovulácie.

majlinnka
autor
9. mar 2019

@kikaaa444 ďakujem veľmi pekne. A mala si také bolesti poprsia?

kikaaa444
9. mar 2019

@majlinnka áno mala na bokoch ale skôr po stlačení , aj bolesti brucha ako pred MS .. na tie príznaky by som sa fakt nespoliehala lebo je to úplne rovnaké skús si spraviť ten test možno že už ukáže inakšia náznak . Ale mala som týždeň pred ms trosku krvi tak som to pripisovala že možné uhnezdenie no a na základe toho som si zo zvedavosti spravila test ešte pred ms

majlinnka
autor
9. mar 2019

@kikaaa444 mňa bolia celkovo a keď si ich chytím tak sa idem zblázniť od bolesti. Lekárka mi dala krém, ale ani ten mi nepomáha.

majlinnka
autor
9. mar 2019

@kikaaa444 pomohlo ti niečo proti bolesti?

kikaaa444
9. mar 2019

@majlinnka ja som si nič nedávala na bolesť nebolo to take hrozné a myslela
Som si že je to koli ms

majlinnka
autor
9. mar 2019

@kikaaa444 no dobre tak ďakujem

saskia00721
9. mar 2019

@jamimka a tie bolesti si mala celú dobu od ovu alebo začali až po ovu ?

majlinnka
autor
9. mar 2019

@saskia00721 ja mam bolesti už asi mesiac ale od ovu najbolestivejšie. Včera na dotyk poprsia od spodu som myslela že budem plakať

saskia00721
9. mar 2019

@majlinnka tak to máš riadne bolesti. Ja také občas mávam tiež, ale tento mesiac ma vôbec nebolia, trochu ma pichá podbruško a kríže sa ozývajú, ale zas som len tri dni po ovu 🙄ja si myslím že sa ti zadarilo. Skús ten testik.

saskia00721
9. mar 2019

@jamimka my sme ho mali tiež tak, ale su to iba tri dni od styku tak ešte 7 ma čaká 🙄 aj si mala dáke iné pocity tých 10 dní ?

jamimka
9. mar 2019

od prveho dna som vedela, ze som tehotna, taky iný pocit, a brucho bolelo hned, ja som sa velmi sledovala. Lebo som len v ten jeden den mala sex a potom do očakávanej ms nic. 😉 a hlavne asi týždeň po sexe mi nejak prestala chutiť kava a mala som chut na jablka, co ja jablka nemozem ani vidiet.
@saskia00721

saskia00721
9. mar 2019

@jamimka taký iný pocit som tentokrát mala aj ja. Neopísateľný. A náhodou to bolo rovno cez ovu, ale zas nie úplne naplno no veľký pozor sme si nedávali. Takže je to tak 50:50 ale mam skor pocit že áno. Zvláštne ma aj pichá v podbrušku a kríže sa ozývajú. A to mne iba cez ovu sa ozývajú a teraz mám isto po nej

jamimka
9. mar 2019

@saskia00721 uvidis.

majlinnka
autor
9. mar 2019

@saskia00721 ešte si počkám do MS aby som nebola sklamaná

majlinnka
autor
9. mar 2019

@jamimka v ktorom tt si?

macko1007
13. máj 2019

ahojte hadam nevadi ze sa pridem...minuly pondelok som mala ovulu..den pred tym sme mali nechraneny sex...teraz ma vlastne uz tyzden picha sem tam vo vajecnikoch raz jeden potom druhy..a taktiez aj v maternici...mam7dni do ms..predtym nikdy ma vsak nepichalo v maternici ani vajecnikoch ..az tak 3dni pred ms...no teraz je to ine...mavam take mdloby ze sami zakruti hlava a mam tmu pred ocami..prsia ma nejako nebolia len bradavky a dvorce..a mam ich take ,,naliate’’ ...myslite si ze to vyslo?inak mavam taky pocit ze mam teplotu ale nemam..vzdy max 36,8 C ...a sem tam citim bolest stehien..2dni dozadu som si umyvala vlasy nad vanou a tak ma neskutocne boleli stehna ze som ledva stala..(nie nesportujem ani nemam mat z coho nohy pretazene)...a taktiez ma pobolievaju krize..a posledne 2-3dni chodim castejsie cikat...dnes som vlastne 7DPO..myslite ze by to mohlo byt tehotenstvom?

sweetlip
14. máj 2019

@macko1007 ahoj moze to byt aj tehotenstvom.Ja ked som cakala prve babo tak som mala pocit ako keby som v jednu sekundu dostala chripku.Urobila som si tehu test a tam //

macko1007
15. máj 2019

@sweetlip dnes robila test som nejaky 8dpo ..talze asi nic😏

sweetlip
15. máj 2019

Na test moze byt este skoro
@macko1007

macko1007
15. máj 2019

@sweetlip dala som ho do negat a je tam vidno slabu ciarku..difam to nieje kanalik...lebo priznaky mam..

sweetlip
15. máj 2019

@macko1007 nehladaj ziadne kanaliky,ziadne duchy,pockaj do ms a potom urob test.Toto je zbytocne.

macko1007
15. máj 2019

@sweetlip viem ale nikdy mi ani na negative nic neukazalo pokial som nebola tehu

nikolaadamova
1. okt 2019

Ahojte potrebujem radu pret 3 tizdbami sme sa snazaili s patnerom si spravit dedatko ppreslo 20minut po sexe a zabolelo ma velmi do pravheo boku a vcera ma vemi boleo pod bursko a krize us som si mislela ze mam menzes ale niemam a dnes ma nieboli pod burcho ani lrize nieviete mi poradit😊

gunzburg
1. okt 2019

@nikolaadamova ahoj tak skus si spravit test..Po troch tyzdnoch by ti mal ukazat 😊

nikolaadamova
2. okt 2019

@gunzburg ano skusim ☺

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre