Sú to hormóny alebo tehotenstvo?

matuuu
30. apr 2021

Ahojte ja sa len tak spýtam ci mala niektorá z vás taky problém ze: Menštruáciu som mala do teraz super pravidelne max 5dni stredné krvácanie, skoro žiadne bolesti len raz pichlo😅, bolesť hlavy 2 dní to je vše. No akurát za tento mesiac som mala ms síce na svoje pravidelne dní ale slabšie a na to o 2 týždne som mala zase ale silné a asi 6dnove no a mam trochu boľavé prsníky a trosku niektorý deň má boli pod bruškom. Pohlavný styk mam pravidelný. Určite pôjdem doktorovi budúci mesiac len som chcela vedieť vopred niake info. Dakujem😉(30r)

petus998
30. apr 2021

@matuuu cyklus sa meni v zivote zeny nemusi to znamenat tehotenstvo

matuuu
autor
30. apr 2021

@petus998 mňa len videsilo 2krat krvácanie v jednom mesiaci a tie bolesti ktoré mi začali ale dakujem😊

matuuu
autor
30. apr 2021

@petus998 dúfam ze nejdem ani do pauzi🙏😅

petus998
1. máj 2021

@matuuu jasne ja som tiez mala take kade jake krvacanie aa nekrvacanie a dr ze to su hormony tak samozfejme ze to moze byt aj nieco ine

maria898
2. máj 2021

@matuuu ahoj a test si si nerobila?

matuuu
autor
2. máj 2021

@maria898 ahoj test ešte nie 😃lebo vždy som si robila keď som panikarila a nic😅🤷‍♀️tak teraz som to nechala tak

matuuu
autor
2. máj 2021

@maria898 ale neviem ci by som bola gravidna keď to bolo 2x krvácanie behom mesiaca

maria898
2. máj 2021

@matuuu no ja som. Krvacala a tehotna som bola ale mimomaternicove a prisli mi na to az v 15tt ale ja som si myslela ze uz som davno potratila lebo som silno krvacala... Vlastne som aj potratila ale stale to mam vo vajcovode... 12.5.mam planovanu laparoskopiu. Nechcem ta strasit ale za test nic nedas

matuuu
autor
2. máj 2021

@maria898 omg 🙏no dúfam že nie čiže test mi ukáže aj mimomaternicove?

maria898
2. máj 2021

@matuuu ano

maria898
13. máj 2021

@matuuu no ako si dopadla?

matuuu
autor
15. máj 2021

@maria898 som objednaná na budúci týždeň ale myslím ze mi akurát príde m takže mi to asi nevide🤷‍♀️🤦‍♀️😅ale zatiaľ všetko ok no uvidíme keď budem po vyšetrení hneď pisem😉

maria898
15. máj 2021

@matuuu a kam si objednana?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre