Sú tieto testy pozitívne?

paulisko
4. nov 2023

Myslite že tieto dva testy sa už dajú brať ako pozit.? Pred pár dňami som pridávala pepino ktoré vraj duchujú tak som skúsila baby top test
Horný robený včera spodný dnes

zuzanockamt
4. nov 2023

@paulisko Áno, sú tam dve čiarky.

masandra
4. nov 2023

@paulisko čiarka tam je, podľa mňa je to normálna čiarka, nemusím ju hľadať dobre že pod lupou ako pri niektorých príspevkoch. Skús ešte zajtra/pozajtra či zosilnie, ale myslím si, že je pozitívny. Už ti mešká ms?Držím palce. 🙂

domka222
4. nov 2023

Spodný je ale dnes zdá sa mi slabší

ivik4
4. nov 2023

Hej

paulisko
autor
4. nov 2023

@domka222 áno to som si aj ja všimla ale je fotený hneď a ten zo včera už uschnutý mala som aj tie slabé pod lupou a vždy zosilneli po uschnutí možno je to tým ….@masandra ešte mi nemešká ms ale už som sa objednala aj k dr v čase kedy mám dostať skrz to že som mala len pauzu v užívaní hk a mala som začať brať ďalej tak preistotu že má skontroluje aj ona keďže vyšiel ten test taký ako vyšiel včera

michala_1990
4. nov 2023

@paulisko koľko si po ovulácii ,?😊

ankare
4. nov 2023

@paulisko koľko Ti meska menzes? Zdajú sa pozitivne.

vaneska44352
4. nov 2023

ahojte, prosím, poradte mi, mozem byt tehotna? toto mi vyslo 2.11 celý október som nemala menzes a 3.11 ráno som ho dostala, mal niekto podobnú skúsenosť?

tehotna40
4. nov 2023

@vaneska44352 mam skúsenosť s týmto testom, že som ho mala ešte silnejší a tehotná som nebola. Takže si buď vôbec nebola tehotná alebo to bolo biochemické tehotenstvo. Veľa zdravia

michala_1990
4. nov 2023

@vaneska44352 už asi nie keď máš menzes buď blbý test alebo biochemické

vaneska44352
4. nov 2023

@tehotna40 čo znamená to biochemické tehotenstvo? ja som aj rozmýšlala či to nemôže byť tak že by som úplne na začiatku tehotenstva a telo to ešte neregistruje, snažíme sa o bábätko už dlhšie , takže možno som tým už nejako ovplyvnená že stále verím ..
lekárovi idem až vo štvrtok ..

michala_1990
4. nov 2023

@vaneska44352 nastane oplodnenie a však vajíčko sa úspešne neuhniezdi v maternici....v deň meškajúcej menstruacie by mala byť tá čiarka už pekna...a hlavne keď už krvacas nie je to dobrý znak...koľko dní ubehlo od ovulácie?

vaneska44352
4. nov 2023

@michala_1990 6.10 som mala poslednú a 19.10 som mala dostať menzes, no nedostala som.
Keď som to lekárovi po telefóne vysvetlovala mi len povedal že on mi nevie povedať či som tehotná a musím prísť k nemu ..

vaneska44352
4. nov 2023

@michala_1990 v ten deň sme sa tešili, predsa len malá nádej ale aj tak, a na ďalší deň menzes, a lekár len toto mi povedal nič viac k tomu

michala_1990
4. nov 2023

@vaneska44352 dobre teda chápem že tí mešká menzes už skoro 2 týždne?

vaneska44352
4. nov 2023

@michala_1990 no posledný menzes mi začal 18.9 a skončil 22.9 a od vtedy nič až do 3.11 , preto som z toho zmätená nerozumiem čo sa deje vo mne a prečo to tak je, keď mi neprišiel menzes v októbri, vravím si že nebudem unáhlená počkám do konca mesiaca s testom nech nejsom znovu sklamaná

michala_1990
4. nov 2023

@vaneska44352 test ti v Tom prípade už určite ukáže krásnu čiarku ...ak si naozaj tehototna nemáš na čo čakať ,😊 skus

vaneska44352
4. nov 2023

@michala_1990 myslíš že to je možné aj keď som to dostala?

michala_1990
4. nov 2023

@vaneska44352 a máš normálnu menštruáciu či len spinenie?

vaneska44352
4. nov 2023

@michala_1990 normálnu, ale inokedy som mala že extrém kŕče a teraz nič, len trošku pobolieva podbruško

michala_1990
4. nov 2023

@vaneska44352 to som nepostrehla, tak to tehotenstvo už asi nebude...ten test bol buď falošné pozitivny a dôvod meškania bol inde alebo išlo o biochemické tehotenstvo...

ailiba
4. nov 2023

@vaneska44352 aj ked mas ms mozes byt tehotna, dokonca aj ked je normalna, ale 2 tyzdne keď ti meska... No, obavam sa, ze by bola urcite silnejsua ciarka. Pravdepodobne si otehotnela, ale plodik sa neudrzal. Je mi luto.

vaneska44352
9. nov 2023

ahojte baby, viete mi poradiť? 2.11 som mala slabú druhú paličku na teste, 3.11 som dostala ms, 7.11 som si robila opäť test a už mi vyšla aj druhá čiarka pekne, dnes som bola u lekára a ten mi povedal že tam nič nevidí, že vnútri som normálna ako po ms má byť , hneď ako som vyšla od neho som si kúpila digitálny test a ukázal mi negatívny,nemáte prosím niektorá takú skúsenosť alebo radu pre mňa že ako mám postupovať? lekár mi povedal že tie testy mohli výjsť falošne pozitívne, ale nechce sa mi tomu nejako veriť, cítim v sebe že sa cítim inak ako pred tým, aj v podbrušku cítim také menšie tlaky ..
priložím foto prvého a posledného testu
ďakujem za každú odpoveď

matulinuska
10. nov 2023

@vaneska44352 skus mi nastudovat co je biochemicke tehotenstvo. Ja som mala aktualne 01.11 slabeho ducha a dnes uz su to riadne 2 ciary (samozrejme bez ms)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre