Sú tieto moje pocity znakom uhniezďovania?

16. dec 2020

Ahojte, som 16 DZ, ovulácia prebehla na 12 DZ. Od ovulácie pociťujem ťahavé bolesti v ľavom vaječníku - napríklad pri vstávaní zo stoličky. Včera som bola u lekárky, nevidela nič podozrivé, len dobre peknú výstelku maternice. Mali ste niektorá takého bolesti pri uhniezďovaní? Tehu by sme sa veĺmi potešili. Vďaka!

anjelicek26
16. dec 2020

Babo sa uhniezduje 6-8 den..takze 4.den asi fakt nie, to este len cestuje vajecnikom dole. A co sa tyka uhniezdovania, myslim, ze 1mm bodocka vela bolesti nenarobi.

alzbeta1991
16. dec 2020

@anjelicek26 ja som mala veľké bolesti... Neviem síce ci hneď 4 deň ale cca by to zodpovedalo.... Trvali asi 5 dní a bolesti nepríjemnejsie ako samotny pôrod. To som ani netušila že som tehotná... U doktora vyšiel test a a hneď ma schladil že tie bolesti budú pravdepodobne znamenať mimomaternicove... Na sone gestacny vak videlo až 2 týždne neskôr... Za ďalšie 2 už srdiečko bilo...

ikaros332
16. dec 2020

Ja som mala bolesti keď som dávala deku na posteľ, keď som ju tak robila (však vieme ako sa dava deka na postel😂) a trhalo ma to tak dole v podbrušku a to som ešte nevedela, že som tehotná 😁

anjelicek26
16. dec 2020

@alzbeta1991 tak ale na to je milion inych dovodov. Ja sa drzim toho, co hovori medicina a 5 dnove bolesti pri uchyteni 1mm bunky v maternici fakt nedavaju zmysel 😂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre