Sú testy pozitívne?

1. sep 2020

Ahojte baby.. Viem ze to tu bolo toho plno ale aj tak sa spýtam... Včera som si urobila tie modré testy jeden ráno a jeden poobede....jeden deň mi meskala MS.. A ten ružový som si urobila pred chvíľkou.. Vidno tam malinkeho ducha.... Myslíte že je ešte preto taká slabá čiarka že bol robený poobede.. Alebo? Ďakujem urobím si ešte piatok, dúfam ze bude silnejšia... A nerypte do mňa že si mám prečítať návod, ja viem ako to funguje len sa bojím ze keď dnes slabšia či to není MMT.. Pretože sa už dlhšie snažíme.. A od včera mam strašne bolesti v podbrušku ako keď ide MS... Ďakujem pekne za odpovede.

mucinka5512
1. sep 2020

Ahoj ja síce na to ružovom nevidím nič, ale verím, že preto, lebo bol robený poobede. Uvidíš do piatku budú krásne dve kolajničky ❤️🙏🥰
Okrem toho som natom podobne ❤️

veromia
1. sep 2020

Ahoj, áno, ten úplný začiatok tehotenstva je pocitovo taký, že už-už dostanem menštuáciu a Čiaročka každým dňom silnie a silnie 😉

cookie29
1. sep 2020

na tom ruzovom nevidim nic, ale mozno ma mensiu citlivost. Na tych modrych je pekna ciarka. A intenzita moze zavisiet od koncentracie moca. Ak si viac pila napriklad. Takze blahozelam

mucinka5512
1. sep 2020

Napíš mi prosím správu 🙏

kiki68
1. sep 2020

Jasne su pozitivne, // su tam

viikkki
1. sep 2020

Všetky pozitívne 🍀

bobricek1979
1. sep 2020

Sú 😊gratulujem❤️

zara1357
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ailiba
12. aug 2021

Možno je skôr problém to, že si zmenila test, treba radšej testovať stále s tou istou značkou, lebo výsledok potom môže byť zavádzajúci. Čiarka by nemala slabnut, ani poobede. Ale sú aj chybne testy. A každá značka testu je trosku iná.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre