Sú tehotenské testy v poriadku?

9. mar 2023

Prosím vás, myslíte že sú tie testy ok? Minule som mala biochemické tehotenstvo a teraz sa mi zdá, že veľmi pomaly tmavnú, až vôbec... 27 Dpo je 4. deň meškania ms

lucia851
9. mar 2023

Načo sa toľko testujes?podľa testov si tehotná.Nesttresuj a objednaj sa na gyndu

esmeronka
9. mar 2023

Načo sa takto stresuješ? Počkaj ako ri budu meškať 2 tyždne zavolaj na gyndu...tym že budeš stale testovať nič nezmeniš len si zle spraviš tym stresom

floki1994
9. mar 2023

Akoze tmavnu ale ci slabo ci silno tazko povedat...pre toto som sa testovala len raz..ked bol pozitivny test tak som sa objednala k lekarke a cakala ...toto je len zbytocny strach a stres 🙂 drzim palce

autor
9. mar 2023

Neviem, asi som sa chcela ukľudniť, že je to v poriadku a že sú tmavé dosť... 🤷‍♀️

floki1994
9. mar 2023

Takto..prvy trimester je vzdy 50:50..nevieme to moc ovplyvnit.. bud sa udrzi alebo nie ..treba mysliet pozitivne, nestresovat sa a uz netestuj...bude tak ako ma byt..véla stastia 🙂

kaca222
9. mar 2023

No ja ťa úplne chápem že toľko testuješ, ja som tiež testovala každý druhý deň, nech vidím či to tmavne alebo mizne 🤷‍♀️ a gratulujem, je to pozitívne 🙂 tmavne pekne, aj mne pomaly tmavol. Držím palce, nech to vyjde.
Ja zas nerozumiem ako niekto vydrží netestovať 😄😄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre