Sú hnačky príznakom tehotenstva?

1. máj 2022

Ahoj
Po dvoch rokoch snaženia ☺️ konečne pozitívne testy, len som trošku v obavách, týždeň hnačky a čiarky slabé.
Mam 25 dňový cyklus. Teraz mám 1 deň do menštruácie, ktorá dúfam nepríde. Len sa chcem spýtať, či sú tie hnačky príznakom tehu? A či tie testy sú neni slabé.
Priateľ má oligospermiu,dva roky berieme vitamíny

mirkava
1. máj 2022

Máš pekne čiaročky, gratulujem. Hnačky nič neznamenajú, možno si sa z toho tehu rozrušila. V črevách je veľa nervových zakončení. Takže hlavne v pohode a s kľudom. Možno si len niečo zjedla. Držím palce nech to dobre dopadne 😉😊🥰

autor
1. máj 2022

@mirkava Ďakujem ❤️ Dúfam, že bude všetko v poriadku, pred dvoma rokmi som mala plodnosť pod normu, a priateľ oligospermiu, spermogram sa zlepšil o 10MIL.

kayyaa
1. máj 2022

Ano, ja som na zaciatku tehotenstva mala vzdy hnacky. U mna bezny priznak😊 a testy sa mi nezdaju slabe, den pred menstruaciou su uplne ok.
Gratulujem k tehotenstvu a prajem vsetko dobre 😊

autor
1. máj 2022

@kayyaa Ďakujem, mooooc 😍🤗 Som pokojnejšia,som sa vystrašila, aj dnes som už od 3:00 hore, a dvakrát ma prehnalo😏

mabenn
1. máj 2022

aj ja som mala na zaciatku

dominidi
1. máj 2022

Toez som mala, asi 3 tyzdne, potom prisli klasicke nevolnosti😀

lucylliana
1. máj 2022

Na tej prvej fotke je vidieť trochu že zosilnel. No najlepšie je opakovať test po2 dňoch aby si videla či naozaj silnie

lorin29
1. máj 2022

Ahoj ja som mala do 3 mesiacov hnacky🙂všetko bolo ok

joannee
1. máj 2022

pri oboch tehotenstvach som mala.hnacky, a to som este ani nevedela ze som tehotna 🙂 dnes mam dve zdrave deti 🙂 cize podla.mna hnacky.mozu byt priznak tehotenstva ano

ailiba
1. máj 2022

Tak v prvom rade testujes pred ms, takze nemozes cakat extremne silnu ciarku... To chce cas. Takze nemyslim, ze he na teraz slaba. Ja som mala na zaciatku tehu zapchu verzus hnacku na striedacku, ale mozes to mat aj z nervov. Gratulujem a zelam vsetko dobre💗

autor
1. máj 2022

Ďakujem, za odpovede 🤗

asocial
1. máj 2022

Za seba poviem, mozno ta potesim. U mna u oboch, najma pri prvom - hnacka priznakom🙂.

autor
3. máj 2022

Dievčatá, testy stále mam pozitívne, čiarka silnie.
Dnes som bola u doktora, zobral my krv, zajtra sa idem znova, bude volať do laboratória o výsledky, aby sme vedeli skôr. Tak zajtra uvidíme,🙏

barbied
18. aug 2022

Ahoj ,ako si dopadla?

autor
19. aug 2022

@barbied ahoj, dnes som 20tt ☺️🙏❤️🍀

barbied
19. aug 2022

Blahoželám ♥️
Ja som sa včera testovala, zajtra mám dostať menštruáciu a dufam ze ju nedostanem.
Ale... včera som si robila teho test videla som tam maleho "ducha" na foto to nieje vidno a dnes rano som znovu testovala ale nevidno nic..je mi do plaču.. snažíme sa 3 roky

barbied
19. aug 2022

Inak hnackovala som aj ja dva dni, dnes uz nie, tak som myslela ze je to nejaky príznak, tak velmi túžim po bábätku že sa bojim ze si to uz všetko namyslam a aj ze som videla toho ducha na teste😥

dominidi
19. aug 2022

@barbied drzim palce, my sme to tak tiez mali, 3 roky nic, potom hnacky a prave vedla mna spinka 2 mesacny syn🙂

barbied
19. aug 2022

@dominidi blahoželám,nech vám robí len radosť, snáď aj ja tak budem ležať pri mojom bábätku 😊

sunshine_18
19. aug 2022

@asocial a to bola jednorázová hnačka ci pretrvávala par dni?

autor
19. aug 2022

@barbied ahoj, viem ako ty je, ja som zažívala to isté .. Testy, vytaminy, meranie teploty, všetko možne.... Raz som si povedala , že dáme si pouzu od toho, dám si opraviť zuby, a potom ešte skúsime..... V ten mesiac som otehotnela, ešte my zubár stoličku trhal.....a ja som netušila že babo sa nám zadarilo ❤️
Neboj , nestracaj nádej❤️🍀

autor
19. aug 2022

@sunshine_18 ja som mala aj dva týždne, prešlo same

asocial
20. aug 2022

@sunshine_18 pardnova...

barbied
20. aug 2022

Dnes som dostala menštruáciu 😥 je mi hrozne, strašne som smutna, ale už to necham tak.. snáď nato nebudem myslieť
Ja mam endometriózu, pravy vajencik neprechodny čiže ja to mam ťažšie otehotnieť..
Dnes rano som povedala manželovi ze si kupim každý mesiac nieco pekne ore seba, ved keď nemám deti nech si urobím radosť..

autor
20. aug 2022

@barbied no my sme mali malú šanca prirodzene otehotnieť ... A podarilo sa.
Trošku sa uvolni, mysli pozitívne, užívaj si voľné chvíle z manželom, na prechádzky a tak....
Trošku vypnúť, uvidíš podarí sa ❤️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre