Styk tesne pred menzesom a jeho meškanie

14. feb 2022

Ahojte žienky. Stalo sa Vám niektorej , že ste mali pohlavný styk tesne pred MS, (moja je nepravidelná ) s možnou ovulaciou a tým bolo spôsobené aj meškanie menštruácie? Dnes mám 41. deň cyklu a ms sa ešte nedostavila , pohlavný styk bol Na 31. deň cyklu. Takýto dlhý cyklus som ešte nemala . Moju otazku prosím neberte nijak provokatívne , len sa Vás chcem opýtať , či sa to niektorej už stalo.

oli2782
14. feb 2022

Skús test 🙂 Ja som otehotnela deň-dva pred menštruáciou. Na 30 deň cyklu

mamina0078
14. feb 2022

Test si si robila? 10 den po styku by mal ukazat ked bude negativny zasla by som za gynekologom lebo 41 dni je naozaj vela najvhodnejsie rozpatie je 21-35 +-1-2dni rozdiel medzi jednotlivymi cyklami

sense
14. feb 2022

Sprav si test a uvidíš

autor
14. feb 2022

Áno , test som skúšala niekoľkokrát a boli negatívne

autor
14. feb 2022

@oli2782 Prosím ťa a dostala si následne menzes ?

oli2782
14. feb 2022

Nedostala. Rozdiel bol, že kým baby majú v deň očakávanej MS kolajnice, ja som mala až vyše po týždni meškania ledva viditelnú čiarku😊

autor
14. feb 2022

@oli2782 ďakujem pekne , samozrejme lekára navštívim len som sa chcela opýtať , či sa toto niekomu stalo .

zuzanazu85
14. feb 2022

Niekedy vie sex oddialiť menštruáciu. Nie rovno na 9mesiacov 😊,ale na pár dní isto. Stáva sa to .

azurova99
14. feb 2022

A aký cyklus zvyčajne mavas aký dlhý, najlepšie si je ovulaciu do budúcna odsledovať tak nemusíš stresovať, aj stresom sa posúva cyklus, psychika je sviňa , test ti ešte nič nemusí ukázať, môže neskôr alebo nemusí nič ja mám tez posunutú ovu, alebo si mala posunutú ovulaciu a až teraz ti prechádza lutealna fáza cca 14dni od ovulácie, len keby si vedela že si ju aj mala

autor
14. feb 2022

@azurova99 ahoj , ďakujem za reakciu .Zvyknem mávať ,tak, 29 -34 dňový cyklus . Stres môžem vylucit , pretože ten naozaj nepociťujem . Bola by som veru rada , keby som bola tehotná , možno sa az snažím nájsť v nejakej tej výnimke, ktorá otehotnela pred ms . Preto som bola zvedavá , či sa to niekomu stalo . A , tú ovulaciou teta nemám naozaj odsledovanú. Už som si hovorila xkrat , že si musím kúpiť ovulacne testy .aby som
to vedela , kedy ju mám .

azurova99
14. feb 2022

Ahoj, takja mam napriklad 33 dnove cykly a kazdy druhy cyklus mam ovulaciu, preto je si dobre to odsledovať, ja ju mavam v 31 deň, takze kazdy druhy cyklus mam ms tym padom posunutu o 14 dni od ovulacie, takze riklad ak si mala styk 31 den a vtedy si mala oj ovulaciu pocita ze dnes je cca 10 den od ovulacie takze este cca 4 dni by som pockala a spravila test tehotensky, vtedy by sa mohlo nieco zacat javit, ale ked mas 34 cca dni cyklus mozno ju mas okolo 19 dna takze, naj bude potom dalsi cyklus ak pride odsledovat tak bude vediet aj do buducna co a ako a PS: ak je styk aj par dni pred ovulaciou spermie potrebuju trochu casu kym sa dostanu tam kam potrebuju

autor
14. feb 2022

@azurova99 ďakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre