Špiním a mám pozitívne testy

15. okt 2023

Ahojte , rada by som sa poradila. Štyri dni mi to mešká , spinila som len po utreti na wc. Dnes som robila test,je pozitívny ale spinenie po utreti som mala aj teraz,také slabé ružové
Bude to okej ? Na gyndu viem volať až zajtra.. ďakujem

sweetbrownie
15. okt 2023

Pokiaľ to nie je riadne krvácanie ale len špiníš tak to možu byt len nejaké slabšie cievky čo popraskali. Treba si to odsledovať aspoň týždeň.

autor
15. okt 2023

@sweetbrownie je to len po utreti, už pár dní som spinila miesto normálnej menštruácie. Vždy len trocha na papieri. Dnes ráno tiež trošičku také ružové. Mierne.. tak veľmi verím že to bude v poriadku

sweetbrownie
15. okt 2023

je to v poriadku nemusíš sa báť. Ja som do 3 mesiaca tehotenstva krvácala ale vždy len jeden deň a bábo rastie a je zdravé.

autor
15. okt 2023

@sweetbrownie ďakujem, budem dúfať , zajtra zavoalm na gyndu

xsimonkax
15. okt 2023

Ahoj, ja som to mala tiež tak, automaticky som šla cez víkend do nemocnice kde mi predpísal gynekolog Progestanelle na udržanie. Odvtedy som ho brala povinné 2x za deň celý prvý trimester.

zanzilady
15. okt 2023

Ahoj, tiež som to tak mala (mám) tiež som hneď bola u Dr a dala mi duphaszon, stále občas sľúbim ale povedala že keď to nie je krvácanie je to ok 🙂 držím palce

autor
21. okt 2023

@zanzilady len sa ozývam že asi je to na dobrej ceste,pekne silnie,toto je z večerného moču 😊 v utorok prvá kontrola,už nespinim ♥️

zanzilady
21. okt 2023

Vyzerá to super ! Budem držať palce 🙂 potom daj vedieť, ja idem na Sono v pondelok dúfam že bude srdiečko pekne vidieť

autor
21. okt 2023

@zanzilady držím palce aj tebe ♥️ ďakujem za podporu

autor
24. okt 2023

@zanzilady ahoj ako si dopadla na sone včera? Mňa až dnes vzali na kontrolu. Ešte nič nevidela na sone len mali čiernu bodku ,bola dosť chladná lekárka ,povedlaa že uvidíme o týždeň, že môže to byť mimomaternicové že to teraz nevie. A na vaječníku mi našla cystu a počas sona aj zakrvacanie povedlaa že sa to stáva ,to krvácanie a že cysta sa môže počas tehotenstva vstrebať. Vzali mi krv ,či je hcg ale malo by byť lebo ozaj mi testy tmavli. O týždeň teda kontrola a utrogestan mi nasadila na7 dni

zanzilady
24. okt 2023

Ahoooj, včera už bolo pekne vidno srdiečko 😍tak sa teším ďalšiu kontrolu mám o mesiac. Po sone väčšinou aj ja špinim síce ja aj mimo to trochu ale je to všetko ok. Mám tam maly hematóm čo sa asi vstrebe alebo aj z toho môže byt spinenie že sa to tam čistí. Mne tiež na prvom nebolo nič vidno len že je sliznica vysoká. Ale uvidis keď ti pekne silnie čiarka bude to určite všetko v poriadku 🥰

ailiba
24. okt 2023

Gratulujem, spinenie na zaciatku je bezne, ale super, ze to uz prestalo, lebo na pohode to neprida.

ankare
24. okt 2023

Držíme palce!

autor
24. okt 2023

@zanzilady to sa teším že ide všetko ako má. Držím palceky . Dúfam že aj ja o týždeň budem pokojnejšia 🙏🏻🧡

zanzilady
24. okt 2023

Dakujeeem, určite budeš 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre