Špinenie v 5 tt

3petka
4. feb 2020

Ahojte, otázka. 28.12 bola posledná mrcha a 27.1 mi test ukázal dve čiarky a následne ďalšie dni to iste...No dnes som mala mierne kŕče a následne na toaletnom som si našla krv. Najprv viac a teraz je to len take spinenie. Nakoľko môj Dr už neordinuje bola som na pohotovosti no povedali mi že nič robiť nebudú že mám počkať, že by aj tak nič nevidel... A poslal má domov... zajtra ak nebude nejak veľké krvácanie pôjdem k Dr. Ale príde mi divne že by nevidel ani gestacny vak alebo čo??? Neviem máte niekto skúsenosti. Prikladám aj test z 27-ho

telusikk
4. feb 2020

@3petka test je krásny pozitívny a myslím, že keď ťa poslali domov, tak to špinenie snáď nebude nič vážne. Držím palčeky a zajtra choď isto k doktorke!

laurazma
4. feb 2020

@3petka ahoj..gestacny vak je na uzv vidiet az ked je hodnota hcg cca 900 jednotiek..cize dr.moze mat pravdu v tom, ze este nemusis mat take vysoke hcg a tym padom by nemuseli nic vidiet..skus vyskusat u tvojho dr. a popros ho, aby ti zobral krv 🙂

miriam1983
4. feb 2020

@3petka mbe v 5tt tiez nic nevidel

fizbo
4. feb 2020

@3petka neboj nic, 5. tyzden je strasne skoro na to aby nieco videl na UTZ. Doktor ti asi hlavne zoberie krv na HCG a uvidis 🙂 drzim palce 🍀

3petka
autor
4. feb 2020

No uvidím ako sa to vyvinie cez noc... Bude ako má byt...

nikka88
4. feb 2020

@3petka mali ti hneď zobrať krv a podla toho dat niečo na udržanie ak tam hcg je aspon u nas na pohotovosti je taky postup, dokonca robili aj sono aj vyšetrenie.

alojzova
4. feb 2020

@3petka u mňa ties v piatom týždni de ste nič nebolo vidieť a test som mala ties pozitívny lekár povedal že nič nevidí že kontrola AS o 2tyzne a tam už všetko bolo krásne vidieť ale bral mi aj krv

3petka
autor
4. feb 2020

Tak teraz je to zatiaľ len o nejakom zafarbeni papiera na ružovo. Tak dúfam že, to vydrží, budem sa snažiť udržiavať v klude čo najviac...

tina2213
13. feb 2020

@3petka ahoj ako ti to vyzerá? Mam podobný problém. Ďakujem

3petka
autor
13. feb 2020

@tina2213 Na druhý deň som začala silno krvácať takze spontánny potrat. Zajtra idem akurát na kontrolu či všetko odyslo...

tina2213
13. feb 2020

@3petka tak to ma mrzí. Držím palce nech to nabudúce vyjde 🍀 a lieky na udržanie napr duphaston si nebrala?

3petka
autor
13. feb 2020

@tina2213 Nie nedali mi nič. Len mi povedali že je ešte skoro na určenie či je tehotenstvo vitálne alebo nie a že len čakať ako sa to vyvinie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre