Špinenie po pozitívnom tehotenskom teste

safina541
25. aug 2018

Dobrý deň chcela by som sa vás všetkých opýtať, či sa už vám niečo podobné prihodilo ako mne, máš mi meska 4dni tak som si robila včera test a vyšiel pozitivny, ale dnes ráno keď som bola na WC tak som spinila, predtým nebol ani náznak špinenie iba ma sem tam pobolievali vaječníky. Ďakujem za akúkoľvek odpoveď

pralinka99
25. aug 2018

Išla by som k doktorovi aj počas tehotenstva môže byť špinenie na toto nikto iný ako doktor neodpovie

nika898
25. aug 2018

Smer pohotovost nasadia lieky bud duphaston alebo utrogestan a budu kukat sono. Srdiecko zacne bit az okolo 6tt tehotenstva. Ja som pri prvom trosku zaspinila brala som do konca 1 trimedtra utrogestan a teraz ma drobec 2,5 roka ☺

safina541
autor
25. aug 2018

@pralinka99 už je neskoro

pralinka99
25. aug 2018

@safina541 takže to predsa bolo tehotenstvo?

barborka8888
25. aug 2018

@safina541 ono to moze byt aj biochemicke tehotenstvo. mne meskala 4 dni, mala son pozitivny test, lekar nevidel nic, a potom som zacala spinit a nakoniec krvacat... bola som z toho psychicky dost mimo ... ale potom som o tom vela citala a upokojilo ma,ze je to znak toho,ze tvoje telo funguje uplne spravne a velmi skoro rozpoznalo,ze by vajicko nebolo schopne prezit. stava sa to velmi casto..len o tom malo zien vie, a ani ja som vtedy netusila...

safina541
autor
25. aug 2018

@barborka8888 no aj mne sa spustili, tak asi to bolo biochemické tehotenstvo, aj ja som smutná z toho ale priateľ ma veľmi podporuje, tak som rada

barborka8888
26. aug 2018

@safina541 najhorsie je na tom asi,ze v priebehu par dni si prejdes nadsenim a zrazu sklamanim...Ale hlavu hore,ja som ostala tehotna hned dalsi mesiac..a teraz som v 9tom tyzdni. Len som uz opatrnejsia a netesim sa velmi dopredu,lebo uz viem, ze je to maly zazrak ak ide vsetko ako ma 😉

safina541
autor
26. aug 2018

No ja som bola dnes na pohotovosti a tam mi vysiel pozitivny test, ale stale krvacam, takze asi podozrenie na mimomaternicove tehotenstvo, len som kratko tehotna, takze sa nic nevie, tak iba cakat mi treba.

safina541
autor
26. aug 2018

@pralinka99 Ono je stale, ale aj stale krvacam, takze to mimomaternicove to moze byt aj nemusi , som stale tehotna.

dolynkag
26. aug 2018

ja som mala asi na 5 den po pozítivnom teste krvácanie, ako by začala menštruácia, ale na druhý deň nič, myslela som že je koniec, ale nebol.... všetko bolo ok, žiaľ ale potom bol iný problém a o bábo sme v 18 TT prišli, ale to nesúviselo s tým krvácaním.....

safina541
autor
26. aug 2018

@dolynkag ja dva dni uz krvacam.to mi je luto

dolynkag
26. aug 2018

Viem aj o takom prípade, že do piateho mesiaca bola riadne menštruácia, ale všetko je možné,budem držať palce, daj vedieť ako to pokračuje 😗

safina541
autor
26. aug 2018

Dakujem pekne. Jasne ze budem informovat, 🙂

safina541
autor
26. aug 2018

@dolynkag Dakujem pekne. Jasne ze budem informovat, .-)

juliet86
26. aug 2018

@safina541 drz sa!!!

safina541
autor
26. aug 2018

@juliet86 budem sa, ďakujem

safina541
autor
30. aug 2018

@dolynkag tak mam to už potvrdene spontanny potrat 😢

dolynkag
30. aug 2018

@safina541 to je smutné...... pre každú čo čaká na tie vytúžené 2 čiarky je to zas smútok...... nebudem ti písať, hlavu hore, dobre bude, všetko bude ok, lebo viem, že teraz ti to nepomôže..... verím, že sa tu raz stretneme v nejakej diskusii s vytuženými čiarkami, bruškami a zdravými bábätkami

safina541
autor
30. aug 2018

@dolynkag ja tomu veríme, že sa tu raz tak strernem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre