Špinenie po kyrete a meškanie menzesu

gabika1433
25. mar 2021

Ide o to ze 26.1.som mala kyret., po kryte som občas spinila tak trošku aj krvacala, potom to prešlo a 24.2 som dostala myslím menštruáciu, bolo to na druhý deň hneď po pohlavnom styku, tento mesiac som ešte svoje dni nedostala,prosím Vás je možné že by som mohla byť tehotná? Tehotenský test som si robila zatiaľ mi vyšiel negatívny

sssimikkk
25. mar 2021

Mozne to je ale ak uz cakas ms a test negativny tak aj nepravdepodobne. Po kyrete byva telo rozhadzane, mozes mat kratsi cyklus, ale aj dlhsi (mne sa predlzil). Takze to je otazka do vetra, ak nevies kedy bola ovulacia

gabika1433
autor
25. mar 2021

@sssimikkk to neviem 😔a som z toho ozaj už na nervy

gabika1433
autor
25. mar 2021

@gabika1433 tento mesiac som mala dostať ms a nič :(

sssimikkk
25. mar 2021

@gabika1433 urychlit to neurychlis nijak, bohuzial to telo je po kyrete rozhadzane. Treba len vydrzat a mat pevne nervy 🙂 ani dr by ti to zatial nijak neriesil si myslim, pockaj este tyzden - dva a uvidis

gabika1433
autor
25. mar 2021
gabika1433
autor
25. mar 2021

Som už paranoidna alebo je tam malý duch?

denisa0504
25. mar 2021

@gabika1433 aj ja vidím ducha

denisa0504
25. mar 2021

@gabika1433 a v niektorej z diskusií som čítala, že viacero žien otehotnelo po kyrete. Nedostali už po ňom menzes a mysleli, že je nejaký problém a nakoniec boli tehotné

gabika1433
autor
25. mar 2021

@denisa0504 baby ďakujem Vám,, ja som už z toho mimo teraz som si robila ďalší a ten je úplne čistý len s jednou čiarkou

majamat
25. mar 2021

@gabika1433 kazdy test je iny a ak aj si tehu, mas este malo HCG hormonu, icze vyskusaj o par dni a uvidis

gabika1433
autor
25. mar 2021

@majamat prvý som si robila cca pred týždňom a tam je slabá čiarka, a druhý som si robila dnes a tam už nieje nič,, ale j som z toho už natoľko vystresovana ze prvy test som si robila dva krát mohlo to neak ovplyvniť to ze druhá slabá čiarka tam je? Viem je to úplne mimo co teraz píšem ale,,,, a tento druhy dnes je bez najmenšieho náznaku len jedna :/

majamat
25. mar 2021

@gabika1433 no neviem.

gabika1433
autor
25. mar 2021

@majamat 😔 ako je možné že na druhom teste už nič nebolo a druhy test som robila po 4roch dňoch :(

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre