Špinenie na 31. deň cyklu

15. okt 2024

Pekny den
Som 31DC a menzes som mala dostat predvcerom..Vcera som testovala a mala som tam slabu ciarku,resp. asi ducha
Dnes rano som si vsimla hnedy flak velkosti ryze na intimke.Moze sa mi MS takto pomaly spustat? Este sa mi to nestalo.Od skoncenia poslednej MS sme mali s muzom skoro kazdy druhy den nechraneny styk,kedze sa snazime od leta o babatko a posledny bol 4 dni dozadu..Ovulacia bola posunuta o den mala som ju 29teho.
Podbrusie a krize ma bolia uz tyzden,prsia mam tvrde ako beton a troska aj stmavli bradavky,mam skusis este test zajtra pozajtra alebo je to rozbiehajuca sa Ms
Dakujem

cookie29
15. okt 2024

moze nemusi, vestecku gulu nema asi nikto. treba znovu otestovat, vsetko ostatne moze byt priznak PMS alebo tehu.

gulicka277
15. okt 2024

Ja ti ťažko poradím lebo ja som mala pred tehotenstvom 31 dňový cyklus a mne dva dni meškali a už som mala pozitívny test. Ako tu všetci prezentujú že pepino je nanič tak mne ukázal skôr ako sa na ultrazvuku objavilo niečo... Šla som ku gynekologičke a mala som vyššie sliznicu takže som si ešte počkala týždeň a po týždni som mala už prvu fotku z ultrazvuku. A príznak bol taký prečo som si myslela že tehotná som že sme boli na pizzu zjedla som z nej polovicu a začalo mi byť nehorázne na zvracanie 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre