Špinenie na 19. deň cyklu

janulik198281
12. dec 2022

Ahojte, chcem sa spýtať, či ste niektorá mala podobnú skúsenosť.. ovulacia mi podľa appky píše, že bola 9.12 ( viem, že sa na appku nedá spoliehať) ale celý ten týždeň od 5-6.12 do 9.12 som mala niekedy taký hlien ako pri ovulácii ( naťahovaci, vodový a tak) ale dnes mi prišlo jemné spinenie s trochou natahovacieho hlienu ( dnes som 19. Deň cyklu) zľakla som sa pretože sa mi to nikdy nestalo pred tým.. neviete čo to môže byť?

deti95060810
12. dec 2022

ja som to mala ... a potom som bola tehu...
o 2 týždne si sprav test...

bejka90
12. dec 2022

@janulik198281 moze byt aj tehu ale moze byt aj posunuta ovulka.... ja som mala v novembri 6 eni ovu bolesti ale az brutal silne aj hlien a kebyze nemeriam teplotu tak odprisaham ze ovulka bola ale nie.... ovulka prisla tyzden po tom na 20dc a to mavan medzi 13-15

janulik198281
autor
12. dec 2022

@bejka90 to špinenie je fakt že slabulinké viditeľne len keď zasvietim mobilom.. a stalo sa mi už že som pri ovulácii špiónka takto jemne takze aj to je možné.. ja som napr minuly mesiac mala tiež posunutú o 2 či 3 dni na 18dc čiže aj toto môže byť. Vďaka za odpoveď.. trochu ste ma upokojili

laurikagab
12. dec 2022

@janulik198281 ja mavam posledne mesiace tiez taky vytok/spinenie..musim zbehnut na gynekologiu. Tehotna som nebola. Pri 1.synovi som mala taky vytok a bola som tehotna.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre