Špinenie - možné tehotenstvo?

25. nov 2023

Ahojte, pred 3dnami mi začalo spinenie, hnedé ( stará krv) a len doobeda na vložke trošku a potom už nič dnes bolo aj ružové ale len fakt minimum, zatiaľ tiež iba ráno a doteraz sa mi menštruácia nespustila. Uz mi v podstate mešká druhý deň. Inak ju mávam presnú ako hodinky a spinenie mam tak den a na druhý sa mi spustí ms silná.. teraz je to akosi dlho. Včera mi prislo nárazovo nečakane zle,ze som myslela ze sa vonku povraciam, zachvilu to prešlo... Prsia mám tiež trošku napäté..inak nič, žiadne ine príznaky. Je možné zeby som mohla byť tehotná? Test si robiť nechcem este, strašne mam strach tak čakám. Mame uz dve deti, pri oboch tehotenstvach som to vedela skoro hneď, prestalo mi chutiť co som mala rada a mala som príznaky, spinenie som nemala ani pri jednom takéto... Máte niektorá s týmto skúsenosť?

sejbipi
25. nov 2023

Aktuálne som v druhom tehu. Špinenie som mala pri oboch. Vždy som sa tešila, že prišla ms, no po 2-3dňoch sa to nezosilňovalo, skôr ustupovalo a už som vedela, ktorá bije. Pravdepodobne sa jednalo o implantačné špinenie, kedy sa vajíčko uhniezdi v maternici a môže poškodiť drobné cievky. Nie každá to tak musí mať, ale ja som osobne zažila takýto začiatok 2x. Úplne ako cez kopirák. Počkala by som deň/dva a urobila si test

autor
25. nov 2023

@sejbipi a inak si nemala žiadne iné príznaky? Mna napríklad boli hlava a to viem ze ma bolela pri druhom tehotenstve ale tam toho bolo viac..

sejbipi
25. nov 2023

Pri prvom som mala napäté prsia, teraz nič. Až cca 1-2týždne od špinenia mi začali slabosti, akoby na odpadnutie, nízky tlak, bolesť hlavy, take chrípkové stavy- to pripisujem tehu, ale teda to už skrz toho, že viem, že som v tom

autor
25. nov 2023

@sejbipi ďakujem, tak to by ma ale piclo..twda skôr muža,ak by ,, ušlo,, ...ten je teraz v strese strašne ked vie ze mi mešká 🙈 a ja sa stále uisťujem ze to príde. Ale stále čakám a čakám a nič. Nezvykne mi meškať 😢

ankare
25. nov 2023

Sprav si test.

autor
25. nov 2023

@ankare musím kúpiť. Znovu mi prišlo predchvilou zle od žalúdka a komplet na vracanie... predychavam to. Začínam mat strach ze ozaj reálne som v tom 🤯

ankare
25. nov 2023

No a čo... máte dve, vychovate aj tretie. 🤷 Ak sa k Vám vypýtala dusicka, prijmi ju s láskou. ❤️
Zbytočne tu polemizujeme, sprav si test.

domka222
25. nov 2023

Máš strach,že mohla zlyhať antikoncepcia? Ak sa nechránite, tak strach mať nemusíš, keďže sa zrejme ďalšiemu nebránite. Nuž, jedine test ti dá odpoveď

autor
25. nov 2023

@ankare dakujem za pekné slová 🧡 nic ine mi neostane ak nepríde ms.
@domka222 obe deti mame plánované, roky rokúce mame prerušovaný sex s prezervatívom na konci a nikdy sa nic nestalo.. viem ze riziko je..

sunshine_18
25. nov 2023

Ja som toto mala ked som mala cystu

ankare
25. nov 2023

Daj nám určite vedieť. Nech sa deje vôľa božia 🙂

autor
25. nov 2023

@sunshine_18 pred pol rokom mi dr nasiel krvavú,3cm mala..ale spôsobovala mi bolestí a ms som mala kvôli nej veľmi dlhú a silnú.. dr to neriešil a mám prísť začiatkom roka na kontrolu.. lenže toe problémy mi prestali ,aj bolesti aj krvácanie sa dalo dokopy. Cyklus bol zas ako predtým tak som si myslela ze sa vstrebala... Myslíš zeby mi toto robila teraz zrazu? Nemám bolestí ako Vtedy.
@ankare dám, celý den už vložka čistá,iba ráno to spinenie...nemam ani bolestí ani nič,ani náznak príchodu ms... Test som nerobila, dúfam v ráno ,ze ms príde.. ak nie tak ho kúpim

sejbipi
25. nov 2023

@ankare to si napísala nádherne 🙏🏼🫶🏻

sejbipi
25. nov 2023

Určite daj vedieť, ako to dopadne. Som zvedavá 🙂

autor
26. nov 2023

Tak ms mi doobeda zacala.. sice je zatiaľ odost slabsia ako bežné býva prvý deň ,ale je.. tak asi mám tento mesiac nejak slabší cyklus

ankare
26. nov 2023

Sprav si test aj tak preistotu.

autor
26. nov 2023

@ankare rozmýšľam stále nad tým,lebo nemam vôbec zrazeniny krvi čo mávam v prvy den strašne silné a veľa..m len jasno červenú krv a na moj prvý den ms je toho málo.. ale možno uz konspirujem.no ak mi nezosilnie, zájtra už urobím test zo zvedavosti.

autor
3. dec 2023

Ahojte,tak ms sa mi sputilo teda toho 26.11. ale.mam.hp doteraz 😥 stále špinim.jadno červenú krv, nie vela ale jedna vložka denne je... Dnes so mna sla ak čierna zrazenina. Zájtra sa objednám.k dr ale zaujíma ma či nemáte skúsenosti stým,? Mam strach

Nic ma nebolí, necítim tlaky, test bol negatívny.. keby nevidím krv ani neviem ze mam ms tento mesiac
Cele divné...

autor
3. dec 2023

Cela ta menštruácia je strašne slabá,ale dlhá... Neviem kde sa stala chyba. Pred 4 mesiacmi mi dr videl na sone 3cm krvavú cystu ale myslela som že sa vstrebala, keďže problémy prestali... Bojim sa že mi nejak narástla a robí šarapatu 😰 i ked bolesť necítim žiadnu, ako vtedy..

autor
3. dec 2023

A ešte mam napätie v prsiach a akoby ,, pálenie,, ... Čo nemám ani počas pms ani počas ovulácie.. 😣

ankare
4. dec 2023

Daj sa skontrolovať veru. Držím palce!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre