Špinenie a pozitívne dva tehotenské testy

mamkacharlotta
10. feb 2022

Ajojky žienky.
Minulý týždeň som spinila dve dní nato som si ráno spravila test a bol pozitívny... Menzes som mala 3 dní.. Ale to tiež skor také špinenie.. Včera ráno som si robila ďalší test... Čiarka ta druha bola slabá... Je to v poriadku??? Co robiť?? Mal tu niekto také skúsenosti??? Myslíte že to je v poriadku??? Ze to len začiatok tak preto???

zuzanaokasova
10. feb 2022

@mamkacharlotta asi išlo zrejme o biochemické tehu...

mamkacharlotta
autor
10. feb 2022

@zuzanaokasova och ďakujem

diamond007
10. feb 2022

@mamkacharlotta podľa toho ako slabá bola. Bola slabšia ako minulý týždeň? Tak sa asi neuchytilo.

zuzanaokasova
10. feb 2022

@mamkacharlotta mrzí mňa to...tiež som si tým prešla...stáva sa to dosť často ...

julie19
10. feb 2022

Po týždni by mala byt čiarka výrazne silnejšia ako ta predchádzajúca, teoreticky ak bol moc moc roztriedené tak aspoň tej istej intenzity, ale Hcg veľmi rýchlo stúpa takže povyrazením by bol určite vyraznejsi… skôr to vidím na biochemické tehotenstvo, teda že sa neuchytilo

kukulienka83
10. feb 2022

@mamkacharlotta išlo o rovnakú značku testu? Píšeš včera ráno...tak skús zajtra ráno rovnakým testom a porovnaj si to...ešte nezufaj

mamkacharlotta
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mamkacharlotta
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kukulienka83
10. feb 2022

@mamkacharlotta skús určite ešte raz a potom uvidíš... Ak sa ti to nezdá, objednaj sa k dr, na krvné vyšetrenia hcg. Držím palce 🍀

mamkacharlotta
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kukulienka83
10. feb 2022

@mamkacharlotta krvné testy ti to odhalia na istotu... Hlavne kľud

lubka261
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ibajaanikiny
10. feb 2022

@mamkacharlotta ako nic v zlom,ale uz tu mas k tomu niekolko tem. Len dnes som citala nejaku,ze zas testy bez ciarky si mala,teraz zase so slabsimi,ved chod k lekarovi na krv a uvidis ake mas HCG…nikto tu nema vestecku gulu. Spinenie je predsa casty jav,aj ja som spinila cca 3 tyzdne,par dni aj krvacala,tak sa objednaj na gyndu,lebo tu ti nik nepovie,ci si alebo nie si v tom a ci je to v poriadku…

mamkacharlotta
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mamkacharlotta
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ibajaanikiny
10. feb 2022

@mamkacharlotta ved ano,ja to cele chapem,tiez sem zajdem pre radu,ale ty tu mas tych tem o tom istom neurekom a teda neviem,ci ti odpovede nieco dali,ked v konecnom dosledku ti nik s urcitostou neodpovie,iba lekar…takto sa utapas v tych istych otazkach dookola kazdy den. Moja rada je ist na krv,budes vediet na com si…aj to spinenie moze a nemusi nieco znamenat,u kamosky to bol potrat a u mna sa “roztahovanie” maternice (laicky povedane). Pri tom ona spinila a ja som aj krvacala…

mamkacharlotta
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
irenka_peinlich
10. feb 2022

Ahoj, nič proti , ale naozaj tvoj príspevok vidím už viackrát tu na MK.. chápem , že si zúfalá a chceš počuť podobne “príbehy”, ale úprimne .. nestačí sa opýtať raz ? Radšej ako s nami bud v kontakte so svojim gynekológom, ktorý ťa usmerni a povie čo ďalej a dopadne to tak ako to dopadnúť má.
Prajem pekný večer a nech sa ti tehotenstvo čím skôr potvrdí !!!

mamkacharlotta
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre