Špinenie a možné tehotenstvo

17. jan 2022

Ahojte, s mužom sa snažíme už dlhé mesiace o dieťatko, v týchto dňoch (nie)očakávam menštruáciu. Vzdy po pohlavnom styku sa mi už tretí deň objavuje také jemné špinenie, ale naozaj len také svetloruzove, alebo svetlo hnedé. Mozw to znamenať aj tehotenstvo? Čítala som niekde že sliznica môže byť prekrvena. Len by ma zaujímalo či sa to niektorej z vás stalo? Robila som si aj test 3 dní dozadu a vyšiel takýto .

tosomja
17. jan 2022

Na teste nevidím nič

deti95060810
17. jan 2022

na teste ja nevidím nič...
pri dvoch tehu som mala špinenie miesto menzesu ... každé tehu je iné....

autor
17. jan 2022

@tosomja na životné bolo vidno bledo ružový čiarku trošku, ale to nevadí to som ešte skoro zbytočne testovala, skôr by ma zaujímalo či sa niekomu to s tým špinenim dialo

autor
17. jan 2022
autor
17. jan 2022

Mne sa tam stále niečo marí ale tak to môže byť klamlive, fakt mi má skôr tá moja otázka zaujímala , ani nie tento test lebo je robený fakt ešte pred meskajucou MS

acrobaleno
17. jan 2022

Nič tam nie je. Skus iný test.

autor
17. jan 2022

@acrobaleno oki ja test určite ešte spravím, ale mňa fakt skôr zaujíma to špinenie na ktoré som sa pýtala, či to môže byť príčinou prekrvenia sliznice alebo čoho?

acrobaleno
17. jan 2022

@autor S tým ti neporadím, či je to tehotenstvo, ale aj mne sa to občas stávalo po menštruácií, že pár dní som ešte špinila. Nemôže to byť zápal? Alebo dočisťovanie?

thereisabear
17. jan 2022

Sprav si určite ešte test, podľa mňa na tom prvom čosi vidno.

autor
17. jan 2022

@acrobaleno ja som práveže menštruáciu ešte nemala, dnes /zajtra by mala len dôjsť, možno aj nejaké ja mám veľmi nepravidelny cyklus mám totiž polycysticke vaječníky. Takže niekedy mi meškajú viac niekedy menej, ale cca v týchto dňoch očakávam menštruáciu, ale už tretí deň mám len špinenie , aj to raz do dňa úplne trošku ...

autor
17. jan 2022

@thereisabear ďakujem ráno ešte vyskúšam test, a s tým špinenim sa ti stalo?

acrobaleno
17. jan 2022

@autorka musíš jedine počkať, buď na menštruáciu alebo na test. Ale držím palce nech to vyjde.

autor
17. jan 2022

@acrobaleno ďakujem ti krásne , si zlatá 😊

thereisabear
17. jan 2022

Nestalo, ale podľa mňa to môže byť z väčšieho prekrvenia.

autor
17. jan 2022

@thereisabear oki, ďakujem pekne za odpoveď, už len musím počkať do rána na test a modliť sa 😊

banderaska29
17. jan 2022

Ahoj, máš tam niečo.. pomaly črtajúce. 🙂držím Ti moc palce ♥

autor
17. jan 2022

@banderaska29 ďakujem krásne a prosím ťa to s tým špinenim čo som vyššie písala sa ti niekedy stalo? 😊

banderaska29
17. jan 2022

nie v súvislosti s tehotenstvom.

autor
17. jan 2022

@banderaska29 a s čím súvislosti? 😊

helus888
17. jan 2022

Ja tam vidím slabú čiarku

autor
17. jan 2022

@helus888 ďakujem a s tým špinenim sa ti to nestalo alebo nepoznáš niekoho?

helus888
17. jan 2022

Ja som špinila to som bola 5 tt ale už dobre som 17 tt

helus888
17. jan 2022

V čase ms je to podľa mňa normálne. No test skús za dva dni ešte

autor
17. jan 2022

@helus888 myslíš že normálne? Mne sa to zatiaľ ešte nestalo 😔

helus888
17. jan 2022

No ms ti už mešká?

autor
17. jan 2022

@helus888 nedá sa to povedal lebo každý mesiac mi chodí v iný deň, mám úplne nepravidelny cyklus vďaka PCO 😔 ale dnes som 33DC, test som si robila na 30 DC

helus888
17. jan 2022

Aha no treba zopakovat test . Aby si vedela isto či si tehotná a to spinenie by som riešila až potom

kuko55
17. jan 2022

Ja vidím ducha, skus viac testov aj 5😇

autor
17. jan 2022

@kuko55 dakujem skúsim zajtra 😊

cherry_cherry
17. jan 2022

Ja tam nieco vidim. Ja som mala take spinenie po styku v tehotenstve a utekala som k lekarovi a presne hovoril to s prekrvenim slinznice. Ale ja som bola uz mozno 20tt. Ale myslim si, ze ta sliznica moze byt prekrvena aj takto uplne na zaciatku. Skus zajtra/pozajtra a drzim palce, nech ciarka silnie 🙂🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre