Špinenie a možné tehotenstvo

dadab56
20. júl 2020

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať.. Snažíme sa o babo.. Robila som si test pred MS.. Bol negatívny.. Dostala som menzes.. Bol taký slabší.. Ale od nedele stále kráčam /spinim a dnes som si urobila testy.. Čo si o tom myslite? Ďakujem za odpoveď 😊

dadab56
autor
20. júl 2020
veronikaszabova
20. júl 2020

@dadab56 nieco sa tam crta... uz nespinis?

jaskolka
20. júl 2020

Testy vyzeraju pozitívne.Bud bude to silniet, alebo ti nabehne normálne krvacanie, a oplodnene vajíčko odíde samo,teda biochemické by bolo. Skus zavolať na gyndu

dadab56
autor
20. júl 2020

Myslela som si ze to tento mesiac nevyšlo lebo v minulú nedeľu som dostala menzes.. Taky slabší.. Takych 5 dní mávam.. Ale špinenie pokračuje stále.. Ale vyskúšala som testy a tiež na nič niečo vidím.. Len neviem ze co to špinenie

veronikaszabova
20. júl 2020

@dadab56 mozno uhniezdovanie? 🤷‍♀️
Na tvojom mieste by som volala gynekologovi. Pre pokoj na dusi.
Drzim palce ❤

dadab56
autor
20. júl 2020

Ale objednala som sa k doktorovi.. Lebo neviem ze co si mam myslieť... A ďakujem za odpovede 😊

dadab56
autor
20. júl 2020

Ďakujem veľmi pekne 🥰

veronikaszabova
20. júl 2020

Daj potom vediet.

jaskolka
20. júl 2020

Tak bud dovtedy v kľude, nestresuj, aj tak zrejme teraz veľa neovplyvnis. Vitamíny, kyselinu listovú si môžeš dat, tým nič nepokazís a uvidíš, čo bude na gynde

dadab56
autor
20. júl 2020

Ďakujem Vám baby ste zlaté.. Jasne dám vedieť a hej vítanímy aj kyselinu listovú mam.. Ďakujem no ved hej.. Uvidime že čo bude.. 😊

senan
20. júl 2020

Taktiez by som to riesila s gynekologom. Vela zien tak v prvom mesiaci este malo menzes a pritom boli uz tehotne. Takze moze to byt aj tehotenstvo.

dadab56
autor
21. júl 2020

Ahojte baby.. Včera neskor poobede, vecer sa mi spustilo krvácanie.. Dnes som bola pri doktorovi, nerobil mi nič len zajtra mam ísť na krv a vyzerá to ze bud to je mimomaternicové alebo potrat.. Uvidím zajtra že čo to bude.

veronikaszabova
22. júl 2020

@dadab56 to mi je luto :(

dadab56
autor
23. júl 2020

Bol to tichý potrat... Aspon že to nebolo to mimomaternicové.. Snáď nabuduce to vyjde 😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre