Špinenie a bolesti 5 dní pred menzesom. Ide o tehotenstvo?

sasikes
3. júl 2024

Ahojte, už rok sa snažíme o bábätko ale zatiaľ neúspešne.
Tento cyklus je však úplne iný ako tie predošlé.
8DPO (včera) som mala ruzovkaste spinenie, bolesť podbruska, krížov. Dnes sa cítim úplne bežne bez domýšľania všetkých možných príznakov. MS má prísť o 5 dni. Tak snáď sa už nedostaví 🥺
Ak máte podobnú skúsenosť budem rada ak sa podelíte. Aspoň to čakanie 5 dni pôjde rýchlejšie 😊

januska12323
3. júl 2024

Skúsenosť nemám ale držím palce ❤️

sofia1979
3. júl 2024

@sasikes.mohlo ísť o uhniezdenie držím palce

sasikes
autor
3. júl 2024

@januska12323
@sofia1979
Ďakujem pekne 🥰
Našla som veľa tém na niečo podobne ale nikde žiadny záver. Tak budem dúfať že naozaj išlo o uhniezdenie.
Potom sem napíšem ako to dopadlo teda v mojom prípade.

anonymgirl16
3. júl 2024

@sasikes ja som to mala tiež tak ale tehotná som nebola…ale veľmi veľmi držím palce❤️🤞🏼

petra92
3. júl 2024

Ja som mala raz spinenie pred menstruaciou a bola som tehotná, syn bude mat o mesiac 8 rokov 😉 tak drzim palce

nevenka
3. júl 2024

Ja som to mala pri 1. dietati, ale take spinenie som mavala kazdy mesiac, vobec som tomu neprikladala vahu, len som sa rozculovala, ze zase spinim a MS nikde...
Pri dalsich tehotenstvach som toto nemala a teraz 1,5 roka po poslednom porode, sa mi znova zacalo toto, ze spinim 5 dni pred MS.
Ale drzim palce. Je to bud-alebo.

sasikes
autor
3. júl 2024

Mna to prekvapilo kvôli tomu že bezne pred MS spinim max 1 deň.
A toto spinenie bolo len včera a hlavne taká že svetlo ruzova farba. Aj to bolo len tak pol dňa. Dnes už vôbec nič. 🤷‍♀️
Už len čakať tých pár dni. Sama som zvedavá, veľmi by nás to potešilo ❤️

michelle_reall
5. júl 2024

Niečo podobné som mala 2 cykly dozadu, tiež som si myslela, že mohlo ísť o uhniezdenie ale menzes prišiel normálne o to viac ma to sklamalo keď niečo take som predtým nikdy nemala

chudnutiesystem
5. júl 2024

@sasikes ahoj, kedy si ideš robiť najbližšíe test? Ja čakám tiež, aktualne som 4 dní do MS.. Neviem presne, keďže nemávam úplne pravidelne cykly

sasikes
autor
5. júl 2024

@chudnutiesystem Ahoj, v pondelok by mi mala prísť MS tak čakám teda 🙄 a ak sa nedostaví tak testnem. Ale to čakanie mi teda ide strašne pomaly 😪

sense
5. júl 2024

Môže byť uhniezdenie, môže byť hormonálna porucha - malo progesteron preto to spinenie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre