Špinenie 5 dní po ovulácii

3. okt 2023

Ahojte,viem že nemáte veštecké gule ale chcela by som sa opýtať či ste zažili podobnú situáciu.. našla som staré témy len. Menštruáciu som mala od 15 teho septembra. Ovuláciu niekde medzi 24-27 ,podľa hlienu asi skôr toho 27 ,čo bol 13 DC. Dnes som 19 DC a na nohavičkách som si našla jemne spinenie,skoro žiadne ale predsa. A keď sa utriem po toalete mám tam len minimálny náznak hnedého spinenia. Môže to byť už uhniezdenie? Alebo skôr nedostatky hormónov v LF?
Ďakujem..

viktoria021202
3. okt 2023

Môze to byt uhniezdenie 😊 ja som to nemala ale kamaratka mala a po 5dni mala pozitivne testy.

petra92
3. okt 2023

Ja som spinila pred očakávanou menštruáciou a bola som tehotná 😊

autor
3. okt 2023

Ďakujem ženy tak potesilo by nás lebo sa snažíme 🥰 a kedy by som si mala spraviť test ? Ak bolo náhodou dnes to uhniezdenie? Menštruáciu ďalšiu očakávam zrejme 11.10., ale samozrejme som nedockava

viktoria021202
3. okt 2023

Ja som mala pozit.testy 5 dni pred ms😊 clearblue digit. Aj obycajne testy.. 8-9dpo

ness222
3. okt 2023

Ja som mala presne tyzden po ovulacii, a teda tyzden do MS take 2-dnove spinenie, no bola to taka ruzova krv nie do hneda, a tiez len po utreti. Nikdy predtym som to nemala a uz som si myslela, ze sa hormony zblaznili a zblbol mi cyklus, ale dalsia MS uz neprisla 🙂

bupi27
3. okt 2023

Ja som to mala presne takto a o 2 dni ducha na teste. Dnes som v 30. tyzdni ☺️

petra92
3. okt 2023

Tak aspoň v čase očakávanej menštruácie, načo robiť 300 testov keď nemusia nič ukázať 🤷‍♀️Každopádne držím palce..

autor
6. okt 2023

@bupi27 ďakujem
Skúsila som dnes ráno , zatiaľ nič. Skúsim zajtra tiež

autor
6. okt 2023

Dnešný intime test

autor
8. okt 2023

Pridávam ranný test,10 dpo o 5 dní po možnom uhbezdebj. Asi nič teda..ms čakám o dva dni.

autor
8. okt 2023

Uhniezdeni

autor
10. okt 2023

Tak žienky dnes som začala zase na ružovo špiniť. Zrejme sa rozbieha ms. Zajtra očakávam...😥taká som smutná a sklamaná. 😥

ness222
10. okt 2023

Neboj sa, coskoro sa urcite podari, drzim palce 🤗

autor
10. okt 2023

@ness222 ďakujem 🍀

autor
13. okt 2023

@ness222 tak zatiaľ sa nič nerozbehlo,ak ani zajtra nič kúpim zase test 🙏

autor
14. okt 2023

Ahojte tak dnešný večerný test. Čo myslíte

ness222
14. okt 2023

Tak ja tam vidim ciarku, skus rano z ranneho mocu.

nikiki29
14. okt 2023

Vyzerá to sľubne, držím palce nech silnie.

autor
14. okt 2023

@nikiki29 ďakujem ale dosť je to slabé .ale je pravda že je to večerný moč nie ranný. Dnes je 30DC

nikiki29
14. okt 2023

Ja som mala večerný test takýto, ranný nič, poobedný zas niečo takéto a potom začal silnieť veeeľmi zľahka. Obávala som sa biochemického alebo mimomaternicového, lebo vždy je to riziko… Urobila som asi 5 testov kým bola čiarka viditeľná na prvý pohľad. Som v 4.mesiaci 🍀 treba dúfať, nemáš presne odsledovanú ovuláciu, môže to byť na správnej ceste 💛

autor
15. okt 2023

@nikiki29 žienky ďakujem za podporu. Tak vyzerá že je to na dobrej ceste. Trocha sa obávam toho spinenia, ešte sa mi to nestalo ,jednu dcérku už máme. Tak dúfam že to bude okej. Teším sa na prvú kontrolu a bude to nekonečný čas kým zistím že je všetko v poriadku 🙏

nikiki29
15. okt 2023

Super, teším sa 😊 a špinenie už prestalo?

autor
15. okt 2023

@nikiki29 no to je to čo má trocha trápi ,včera nič a dnes ráno po utreti som mala na papieri svetlo ružové spinenie. Tak zajtra zavolam na gynekologiu a budem veriť v pozitívny výsledok

nikiki29
15. okt 2023

Veď preto sa aj pýtam, ja by som so špinením išla hneď zajtra ku gyn. na krv, prípadne že by ti dal lieky… každopádne držím palce 🍀

autor
15. okt 2023

@nikiki29 ďakujem, áno zajtra budem volať a pôjdem

autor
17. okt 2023

@nikiki29 tak dostala som termín až budúci utorok. Držte mi palce ❤️ povedala som ,že špinim a či netreba nasadiť niečo a že skorší termín nemajú.. tak zatiaľ sa to nezhorsilo,dva dni som nespinila a dnes zas trocha. Dúfam že to bude v poriadku..držte mi palce ❤️

autor
17. okt 2023

Ešte dnešný ranný test

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre