Spermie cez oblečenie

10. aug 2024

Dobrý deň, je mi trápne tu toto vôbec písať, budem sa na tom smiať aj ja za pár týždňov, len potrebujem istotu a niekoho, kto mi povie že mi len šibe😅. Mám 16, MS mi mešká 21 dní, mám nepravidelné MS ale takto dlho mi ešte nikdy nemeškala. Sex ako sex som nemala (čo by mi malo stačiť na to, aby som sa nebála toho, že som tehotná..), každopádne je nejaká možnosť, že sa dokážu spermie z prstov dostať cez nohavičky až dovnútra?.. Hlúpa otázka a sama asi aj poznám odpoveď, ale samozrejme na internete som našla aj kúzelníkov, ktorí takto otehotneli. Nie som si istá, či priateľ mal na prstoch ešte nejaké spermie, ale viem, že s prstami bol vnútri, aj keď len cez nohavičky. Naozaj je mi trápne sa vôbec toto pýtať, len potrebujem aby mi niekto otvoril oči a aby som sa konečne spamätala, lebo stresom si len MS oddalujem.. Samozrejme som si hlúpa kúpila aj tehotenské testy, posledný som si robila pred 5 dňami a samozrejme negatívny. Môžem sa teda spolahnúť, že naozaj tehotná nie som ale mám len nejaký stresový problém?😅

drahomirrra
10. aug 2024

Nie, tehotna nie si, najskor este stale nepravidelny cyklus plus stres. Bud v klude.

klarissa25
10. aug 2024

Jemine toto tu dnes bude za trollov 😅😅🤣

stellarstar
10. aug 2024

Pokiaľ si to nerobila s batmanom či supermanom tak nehrozí...

really8
10. aug 2024

Boze aj mne je trapne. Bol v tebe prstami cez nohavicky?

gubcikova
10. aug 2024

@really8 to je ako ten čo to robili cez trenky lebo nemali kondóm 😂

really8
10. aug 2024

@gubcikova to vazne? Akoze za prve au a za druhe, naozaj sa citim trapne ked si predstavim tu situaciu

lavender94
10. aug 2024

@klarissa25 nemusí to byť trol. V 16 rokoch som sem tiež písala takú tému, že po užití tabletky po, desiatich tehotenských testoch a ešte potvrdenia od gynekológa som mala potrebu písať na koňa, lebo sa mi niečo nezdalo 😂 proste nechceš byť tehotná v 16 tich a každé malé podozrenie je stres level 1 000 000, keď do toho ešte zacne meškať inak pravidelná menštruácia. Samozrejme som tu dostala taký pičung, že som sa sama za seba hanbila 😅

jaskolka
10. aug 2024

Nie, nie a ešte raz nie. Prosím ta, never hlúpostiam na internete, ale do budúcnosti si aj tak zaobstarajte kvalitnú ochranu.
Mimochodom, to ako "bol v tebe" prstami cez nohavičky? Však to muselo byt skôr nepríjemné, ako vzrušujuce

zuzana9393
10. aug 2024

Ono dá sa otehotnieť aj keď si sadnes na verejnom WC, tak pozor nato.... Akurát je tam podmienka, že medzi doskou a tebou musí byť chlap.

simulienka2207
10. aug 2024

Túto otázku ospravedlňuje iba fakt, ze mas len 16 rokov... I keď aj nad tým by sa dalo diskutovať.

drahomirrra
10. aug 2024

@zuzana9393 Toto je dobry vtipek 😂😂✌️

autor
10. aug 2024

@lavender94 Toto je taka pravda😂jednoducho sa len bojim a v hlave mi ide milion nemoznych scenarov, uprimne mi pomaha ked mi tu ludia pisu ze som troll, aspon viem ako hlupo zniem

zuzana9393
10. aug 2024

@drahomirrra to bolo v Dr. House 😁

mandarinka555
10. aug 2024

Ja si neviem predstaviť, ako tam vopchal prst "cez nohavičky" ???? To ti vopchal nohavičky do pošvy?

autor
10. aug 2024

@mandarinka555 Nie som si ista, ci bol fakt ze "vnutri" ako vnutri ale tak na vrchu urcite.. Trapas ale tak ucime sa, ja nie som hlupa ani nic podobne, jednoducho sa len bojim tehotenstva, co je podla mna logicke, kedze mam 16

dadis
12. aug 2024

Baby a vy ste nemali 16? 🙄 Ano, aj petting bez vyzlecenia je v tom veku normalny.

stellarstar
12. aug 2024

Autorka keď máš strach z otehu tak to radšej nechaj

autor
12. aug 2024

@dadis Dakujem❤️verte, ze aj mne je trapne ale radsej sa opytam nez akoby sa mam strachovat

tamitamitami
12. aug 2024

Nie si tehotná, takto otehotnieť je skoro nemožné a ak by si aj zázračne otehotnela test by ti to ukázal.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre