Som v tom aj napriek negatívnemu testu?

kamca12311
3. feb 2020

Zdravím.. chcem sa opýtať. 14dni mi mešká menštruácia robila som si test dnes zial negatívny ... Myslíte že by som aj tak mohla byť ? Myslíte že je ešte skoro na test ? Ďakujem

karmela
3. feb 2020

Ak je test negat po dvoch týždňoch pravdepodobne to tehu nebude.Jedine ak máš nepravidelný cyklus a ovulacia bola neskôr.Ale po takom meškaní už by som zašla k Dr nech ťa pozrie 😉

kamca12311
autor
3. feb 2020

@karmela áno objednaná som už k lekárke ale až o dva týždne ... Ms mi meškáva ale maximálne 5-6 dní ... Vôbec netuším

andulka1988
3. feb 2020

Aj ja som to tak mavala,ze mi ms meskala aj 2 tyzdne a tehu som nebola

klaudscha11
4. feb 2020

Mohla, to proste nie je vylucene. Fuufha to dost, skor sa ti k nej ist nedalo? Tak to ti zostava len cakat a testovat sa ak menzes nepride

22patricia22
4. feb 2020

@kamca12311 ak ti mešká mrcha tak je to dosť pravdepodobne, že budeš v tom. Ale skús ešte nejaký ten čas počkať a vyskúšať nejakú inú značku testu. Niekedy je aj v tom problém.

kamca12311
autor
4. feb 2020

@klaudscha11 nedá skôr .. tiež som chcela ... Sama neviem .. ovulaciu som mala 11.12. styk posledný bol taktiež 11.12. od vtedy som nefoslata v čase keď som mala dostať som mala také stavy že som nonstop chcela späť asi týždeň .. uvarila som upratala a spala ... ... To ja nezvyknem. Preto mi to vôbec nejde do hlavy že test bol negatívny

kamca12311
autor
4. feb 2020

Inak žiadne iné príznaky tehu . Možno len to že som nafúknutá ako balón . ..pri prvom som zistila že som v tom až v 3mesiaci .. mala som normálne ms meškala ani zle mi nebolo nič .. preto mi je to také podozrivá

kamca12311
autor
4. feb 2020

@kamca12311 pardon ovulácia 11.1

kamca12311
autor
4. feb 2020

Plus meram si stále bazalnu teplotu . Dnes ráno bola 37.4

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre